Killzone 2

lighthammer

New member
Akurat w GRIDZIE z grafiką jest ZNAKOMICIE i mi ta gra podoba sie o wiele bardziej niż (także graficznie, bo jest ona swietnie zrobiona) GT5:p.

Prawie się zgadzam. Prawie, bo wg mnie nie ma lepszej samochodówki niż Gran Turismo.

Mariany na emulatorach
Są mariany na Pockety, chyba nawet na te telefony z symbianem coś się znajdzie. Poza tym słyszeliście, że na PDA (Windows Mobile) ma wyjść emulator PSX? W sumie to już jest, ale za kilka dni ma być final version.

Oj tak, river raid to było to . Była jescze road race na atarynie (tankowanie itd), bosh jak ja się w to zagrywałem
Taa, to były czasy. Biedne joystick i ich mikrostyki :D

Half-Life 2 do dziś dla mnie jest jedną z najlepszych (pod każdym względem) gier w jakie grałem i wyrwał mi ładnych "parę" godzin z życiorysu
Obie częsci HL rządzą. Ja też uwielbiam gry Valve. Załatw sobie Left 4 Dead (nowa gra tego studia).

Podsumowując śmiało mogę stwierdzić że K2 ma potencjał by stać się w moim osobistym rankingu liderem w kategorii FPS'ów

Potencjał może i ma ale grywalność nie ta. Właśnie dostałem Resistance (Fall of Man) i Uncharted bo postanowiłem zamówić trochę gier na tą niedocenianą konsole :D. (zraziłem się po zakupie Medal of Honor Airborne - kupiłem ją prawie rok temu, straszny badziew). No i stwierdzam, że Resistance się zaj*biscie zapowiada - fakt, że nie zaszedłem za daleko, bo gram na hardzie i nie moge zabić kilku czosnkogłowych w oknach. Ale po kilkudziesięciu minutach grania stwierdzam, że jest lepsza od KZ2. Przynajmniej dla mnie.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
mietek099 napisał:
Half-Life 2 do dziś dla mnie jest jedną z najlepszych gier w jakie grałem
Half Life 2, a w szczególności Episode Two, to również jedna z moich ulubionych gier. Ubolewam tylko nad skopanym portem na PS3, ale mimo to i tak trzeba mieć taką pozycję na swojej półce. Beczka miodu.

Co do K2 to będzie świetna gra, ale zakładanie, że będzie to nowa jakość pod względem innowacyjności na miarę przykładowo COD4 (gdy się ukazał), bądź Bioshocka (chociaż ta gra jakby nie było czerpie garściami z System Shocka 2) było jak widać błędem.
 

gp2005

New member
Szum jaki się rozpętał na temat tego tytułu sam z siebie spowoduje niesamowitą sprzedaż bez względu na zawartość. Ktoś dobrze zauważył że na skoki jakościowe ala wolf3d->doom nie ma już co liczyć w obecnych czasach, ale ja myślę, iż dostaniemy kawał dobrej rozrywki na jakiś czas+multiplayer na który sam osobiście najbardziej licze.

oczywiście teraz poza tematem:
u mnie w mortal kombat na amidze poszło pare ładnych dzojstickow hehe, pierwsza staregia: dune 2 na bodajże 8 dyskietkach na amige i to wachlowanie przy wgrywaniu to poezja była :) a zaczęło sie od comodore 64 poprzez pegasusa i psxa,
pozdro
 

arsenal

Moderator
VIP
Ktoś ma też pracę i życie. Nie musi 24/7 myśleć o K2. Ale zaraz będzie porządek i zgodnie z obietnicą każdy kto od komunikatu nawijał mocno i często( może i collateral damage się trafić w ogniu walki) nie w temacie otrzyma nagrodę.:)
 
Ostatnia edycja:

Redundantor

New member
Błagam, niech już ta gra wyjdzie bo się co poniektórzy pozabijają w realu.

Tak z troche innej beczki - wartość złotówki nieładnie się zmienia. Gdybym zamówił dziś wersję z metalowym pudełkiem zapłaciłbym już 189 zł. Mam nadzieję, że za 2 tygodnie zapłacę nie więcej niż 180 zł. :)

Niestety wersja niemetalowa z amazona nie jest wysyłana do Polski.
Będzie metal... trudno.;-)
 

Alucard1984

New member
aj drogi moderatorku człowiek tu sobie jaja robi, trochę ironią rzuca a ty od razu warna ślesz :) na prawdę troszkę luzu przydałoby się tu i ówdzie. A skoro to forum to można powiedzieć co nieco pół żartem pół serio :) ... jak to mówi zaprzyjaźniony player ... lód w gacie i chłód zachowany... ! :D
 

beamer

Banned
Demo K2 przeszedłem juz chyba z 15 razy i za każdym razem jestem zaskakiwany inną akcją przez Helgastów w bronionym przez nich magazynie (po wysiadce z windy). AI jest naprawdę niesamowite. Zauważyliście że w pomieszczeniu w trakcie strzelaniny ulegają przemieszczeniu niektóre elementy (beczki, regały etc.), a komputerowi przeciwnicy reagują na to?!?!? Byłem też pod wrażenie jak wybiegłem ze schowka, a jak tam wróciłem to zobaczyłem jak przez otwór gramoli się do środka jeden z Helgastów, który najwidoczniej postanowił zajść mnie od tyłu jak zauważył że już nie ostrzeliwuję się z kryjówki (czad!!!). Czegoś takiego absolutnie nigdy jeszcze nie uświadczyłem w grach komputerowych (Far Cry, Cod4 etc.). AI REWELKA!

Po avatarach aktywnych graczy na XMB widzę że ludziska grają w demo K2 na okrągło.

Sporo osób przyznaje że pierwsze wrażenie jest średnie (na pewno nie na miarę gry DOOM 15 lat temu), ale potem zaczyna się dostrzegać "smaczki" K2 (AI, efekty cząsteczkowe, depth of field, eksplodujące głowy, kilkaset źródeł światła, wulgarne wrzaski Helgastów etc.).
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Dzwonił do mnie koleś strasznie rozczarowany sterowaniem .
Mówił ze nie idzie grac na myszy i klawiaturze:roll:i że nie kupi z tego powodu gry :roll:
W CODA nie miałem z nim szans grajac na padzie ,teraz się przestraszył cienias hehehe
Powtarzam się ale sterowanie jest rewelacyjne :eek:k:
 

dienekes' shade

New member
Mi sterowanie również przypadło do gustu, choć, póki co, przyzwyczajenia biorą górę - czasami miast celować - kucam, a zamiast strzelania, ciskam granat :p Trzeba się przyzwyczaić - to cena za możliwość krycia się i prowadzenia ostrzału zza osłony. IMO, ta funkcja sprawdza się znakomicie.

Może każdy kolejny shooter (liczę na COD 6) będzie zawierał ten ficzer i wówczas skończy się narzekanie :D
 
Do góry