Killzone 2

lighthammer

New member
Siedzi sobie dziecko. Mama dała na gwiazdkę "tylko" 700 zł, dlatego obok leży przerobiony Xbox 360 i 168 wypalonych płyt ze ściągniętymi grami. Ale w Killzone 2 sobie nie pogra bo nie ma tego do ściągnięcia na Emule... Złooość... "Trzeba zrobić na złość na forum, tym co sobie tą grę kupią i w nią pograją - myśli sobie zazdrosny chłopaczek. Tak rośnie pokolenie "za mało".

A co jeśli za chwile wysle CI fote obu konsol z odpalonym demem KZ2? Położysz się spać?

Drogi kolego, recenzenci maja o tyle lepiej, ze grali w pelna finalna wersje gry, w przciwienstwie do Ciebie, do mnie i innych uzytkownikow tego forum . Ocen gre jak juz zdobdziesz full wersje i troche zdrowego rozsadku zycze!

Wiem, że demko to nie final. Ale wg niektórych ta gra była ukończona dawno temu - więc skąd bugi itp? Poza tym na co czekają producenci / dystrybutorzy gry skoro jest skończona od dawna? Na przebiśniegi?

Tak się składa, że potrafie do wszystkiego podchodzic zdroworozsądkowo i nie kupuje argumentów o superkonsoli z 6 rdzeniami. Bo jak na razie z tej konfiguracji nic nie wynika (w grach). Podobnie nie wierze w recenzje przedpremierowe (na kilka miesięcy przed), a demo ma bugi (błędy). Nic tu sie kupy nie trzyma drodzy milusińscy.
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Nie połozy się, bo Bambolo82 jest niereformowalny. Za chwilę, dostaniemy wykład jak to KAŻDY posiadacz X360 jest piratem a KAŻDY posiadacz PS3 wychowany na poprzednikach bardzo cieszy się z baku piratów na PS3. W Polsce.:lol:
No i wątek w końcu trafi szlag.
 

Ogr

New member
Bez reklam
lighthammer napisał:
A co jeśli za chwile wysle CI fote obu konsol z odpalonym demem KZ2? Położysz się spać?
Bedziesz wiarygodny:D
Ja niestety nie, foty nie zrobie bo trzecia ps3 w serwisie:( ;)
Arsenal to powaga Bambolo ???
 

arsenal

Moderator
VIP
A jak myślisz? :)
Wracając do wątku. Czekam na wasze reakcje z gry w Multi bo Story jest dla mnie po prostu nudne. Umocniła mnie w tym odczuciu recenzja na Polygami.
Będzie fajnie się ganiać to dołączę.
 

beamer

Banned
Jeżeli moje uwagi Ciebie nie dotyczą, to dobrze dla Ciebie. Masz obie konsole. Nie grasz w piraty i nie przerobiłeś X'a. Dobrze dla Ciebie.

Po co się tak pienisz???

Pochwaliłem grę na PS3, a ty tego przeżyć nie możesz i robisz wszystko żeby umniejszyć lub zdyskredytować czyjś zapał do zabawy w Killzone 2.

Po co?

Wyraziłeś niezadowolenie z dema Killzone 2. Szanuje je i nie polemizuje. Idz grać w co innego. Wyraziłem swoje zdanie. Zdanie odmienne.

Po co ta wojna?
 
Ostatnia edycja:

lighthammer

New member
Ale ja nie tocze żadnej wojny. Poczatkowo chciałem wyłącznie umieścić tu swoją opinię na temat demka. No i dostało mi się, więc teraz wychodzę z argumentami i czekam na kontrargumenty a nie na lanie wody i pierniczenie o magicznych 6-ciu rdzeniach.

Fotka: http://www.freewebtown.com/signallost/share/kz.jpg - skopiujcie link do przeglądarki, bo odnośnik nie chce działać.
 

beamer

Banned
OK. Twoja opinia negatywna jest jak najbardziej uprawniona.

Tyle, że nie bardzo widzę sens w dyskusji na rozbieżnościami w naszych opiniach. Mi się podoba. Tobie nie. Oboje wyraziliśmy swoje opinie. Inni niech zagrają i sami niech sobie wyrobią zdanie, a nie polemizują.

Peace!!!

Wyjdzie pełna gra i wtedy, albo ją zgnoimy albo damy laury. Na razie DEMO.
 

Ogr

New member
Bez reklam
lighthammer napisał:
Ale ja nie tocze żadnej wojny. Poczatkowo chciałem wyłącznie umieścić tu swoją opinię na temat demka. No i dostało mi się, więc teraz wychodzę z argumentami i czekam na kontrargumenty a nie na lanie wody i pierniczenie o magicznych 6-ciu rdzeniach.

Fotka: http://www.freewebtown.com/signallost/share/kz.jpg - skopiujcie link do przeglądarki, bo odnośnik nie chce działać.
Ładnie razem wygladają :D :D :D
Arsenal mnie właśnie multi w betce urzekło, więc mam ciągle nadzieje na dobrą grę:)
 

lighthammer

New member
a kto tu pierniczy o 6-ciu rdzeniach??? od razu widac, ze jestes uprzedzony...

I co jeszcze widzisz, mój ty mały psychologu. Tak - kupiłęm sobie PS3, żeby Was dręczyć :D. Zazwyczaj wymiana "poglądów" między posiadaczami PS3 A X360 kończyła się na tym, że PS3 ma mocniejszego proca itp. itd. Na końcu dochodziło do tego, że KZ2 to wszystkim pokaże. No i pokazało. Już sobie daruje i nie powiem co.

I co dalej? Co będzie teraz?
 

beamer

Banned
Też jestem ciekawy online. Story mode (po demie uważam, że będzie dobre) da radość na 8-10 h i trochę godzin zaby na śrubowaniu pucharków itd.

A potem zostanie tylko online i to on byc może zadecyduje o wartości Killzone 2. Ciekawe jaki on będzie, bo demo milczy na ten temat :niewiem:

PS. Nie bardzo wiem, dlaczego każdy kto chwali gry na PS3 albo pisze ciut lepiej od innych, uważany jest zaraz za "wujka samo zło" - Bambolo. :niewiem: Arsenal, masz obsesję chyba jakąś.
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
beamer napisał:
Akurat w przypadku Killzone 2, z uwagi na kontekst rozgrywki (śmierć i pożoga; walka na smierć i życie) wulgaryzmy "nie zmiękczone" byłyby jak najbardziej na miejscu.

Mam pracę za biurkiem i lubimy sobie czasem rzucić "ku*wami" w robocie z chlopakami i dziewczynami. A co dopiero na polu bitwy, gdy na około giną moi towarzysze!!!
Pamiętaj Beamer że to medium z uwagi na obojętność rodziców trafi do nastolatków. Bo przecież nikt z rodziców nie sprawdza od ilu lat jest gra!
Mięsem można rzucić, ale nie jak połowa gimnazjalistów. Jak nie wie co powiedzieć, to K$%&A. Jakby z ich godzinnej rozmowy wyciąć hasełka to 5 min tesktu zostanie.
Killzone mógłby zostać okraszony "ciężkim" wulgaryzmem, ale wtedy miałby znaczek 18+ a to zmniejsza ilość potencjalnych klientów.
 

arsenal

Moderator
VIP
beamer napisał:
(...)
PS. Nie bardzo wiem, dlaczego każdy kto chwali gry na PS3 albo pisze ciut lepiej od innych, uważany jest zaraz za "wujka samo zło" - Bambolo. :niewiem: Arsenal, masz obsesję chyba jakąś.
Pleeease. Mogłeś chociaż opis i maila zmienić jak się tak wstydzisz Bambolo.
 

beamer

Banned
Echh... Wszędzie ta poprawność.

Nie zauważacie w tym obłudy? Czasem wulgaryzmy też mogą być eleganckie i na miejscu. To zależy od kontekstu takiej gadki.

No, ale najważniejsza jest sprzedaż i w żeby małe dzieci mogły mordować wirtualnie Helgastów.

Obłuda.
 

lighthammer

New member
Pleeease. Mogłeś chociaż opis i maila zmienić jak się tak wstydzisz Bambolo.

Hehe, poległem :D

Na zakończenie moich wystąpień dodam tylko, że jeśli komuś granie na PS3 sprawia radośc - to ma pełne do tego prawo. Na Wii grafika kuleje, ale nikt na ten aspekt nie narzeka. W końcu konsola ma dawać przyjemność z grania - grywalność, granie po sieci z kolegami itd. Grafika nie jest najważniejsza - ale zatwardziałym PS'owcom gratuluje dobrego samopoczucia. W sumie dobzi z Was żołnierze, do ostatniego "żywego" bronicie swojego bastionu :D

PS3 to mocna maszyna, mi służy jako MPC i sprzęt do grania w Gran Turismo :D, najprawdopodobniej kupie też RE5 na tą platformę bo w demo grało mi się lepiej niż w demko na X360.

Jeśli natomiast chodzi o FPP - pożyczcie sobie od kogoś Xboxa i sami porównajcie. Może zmienicie zdanie, jeśli nie to tez macie do tego prawo.

Narazie
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Bambolo gdzie jesteś? Wytłumacz koledze lighthammer, że Blu-Ray, że Cell, RSX, 2 wejścia HDMI , gry w 120 FPS, HD Era kiedy my tak powiemy.. a taki przerobiony przez każdego X360 leży i kwiczy :)
 

Cube822

New member
Swietna gra!! Co by nie mowic , na chwile obecna K2 jest najlesza gra FPP dostepna na konsole i taka jest prawda. Mnie najbardziej zauroczyla inteligencja wrogow , animacja i boski dzwiek. Brawo sony , lata pracy nie poszly na marne Ps. Wczoraj zlozylem pre order;)
 

hazbi

New member
Dajcie spokój wykłucaniu się co lepsze/a miało być tak, a nie jest/a na Xie/itp , odpalcie gre z włoskim dubingiem i cieszcie się makaroniarskim westernem ;D
 
Do góry