kilka pytan :)

hollly

New member
Witam
jestem nowym forumowiczem, śledzę forum od 2 tygodni. Dużo tu dobrych rad ja jednak nastawiłem sie na kilka typów tv, o których cięzko znależć tu więcej informacji. A więc liczę na Waszą pomoc:
Nie jestem kinomaniakiem, więcej oglądam tv czasem dvd. Sygnał z cyfrowego Polsatu, odległość od Tv jakieś 3 do 4,5 (zależy kto i gdzie ma siedzieć). pokój od południowego zachodu więc w miarę mocno nasłoneczniony( promienie jedank bezpośrednio nie padają na ekran), będą zamontowane żaluzje. Mój budżet max do 3500.
Moje typy:
1. PHILIPS 32 PF 3320 HD ready - mój leader - cena około 3600
2.Grundig 32 LW 82-6605 Sedance LCD - około 3800
3. Deawoo DT - 42A1 LCD 42" - cena 3999.
4. Samsung WS32Z409P CRT z HDTV-2700
5. Używany dwa miesiące XEPHIA 42
PW 110-5501 TOP za 3300 bez hd


Dziękuję za porady :)
 

hollly

New member
i jeszcze jeden

ten który mi sie podoba ale nie widziałem go na żywo, no i ceną mnie kręci
PROJEKTOR SAMSUNG 43Q5HL 2900
 

Piopio

New member
Jak masz gotówkę zwróć się do KIKI - na pewno zaproponuje ci lepsze LCD w tej cenie. Wszystkie proponowane przez Ciebie typy raczej nie są rewelacyjne - lekko mówiąc ...
Ostatnio był w ofercie JVC 32" za 2999 ....

pzdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Z Twoich typów to chyba tylko :
Samsung WS32Z409P CRT
Inne mimo płaskiego wymiaru i ceny mogą Cię mocno zdziwić.
Za te pieniadze zdecydowanie najlepszym rozwiazaniem jest - 32 Loewe Nemos .
TV LCD 32 " JVC A 61.
pozdrawiam
 

hollly

New member
to w takim razie biore teraz pod uwagę tego samsunga.
znalazlem jeszcze terz takie coś :
Daewoo DLP-3212 - LCD

cena zachęcająca 2900.
warto?
 

Piopio

New member
Nie warto !!!
Widzę dwa wyjścia - albo masz gotówkę i kupujesz u kikiego - będziesz zadowolony z wydanych pieniędzy bo dostaniesz max co możesz kupić za daną kwotę pieniędzy albo kupujesz na raty badziwie które znalazłeś i potem będziesz serwował opinie że LCD to jednak szajs, albo będziesz żałował, że kupiłeś CRT w dobie HDTV.


pzdr
 

hollly

New member
Dzięki Popio za rady.
W grę wchodzi tylko gotówka, a w chwili obecnej dysponuje tylko taką kwota wolną. Fajny ten loewe ale 4000 pln to dla mnie za duzo.
Szukam czegoś co wstawie do nowego domku i przezyje z tym 5-7 lat.
Mi tez podobają sie tv,plazmy po 6 tysiaków ale nie dysponuję taką kwotą a nie chce brać kredytu na tv.
Wiem, że nastaje doba HDTV ale może ten samsung WS32 409 p nie jest takim najgorszym wyborem, w koncu to crt ale mimo wszytko jest już HG ready. Miejsce na TV mam w takim miejscu, że i tak nie będzie można odróżnić czy to zwykly crt czy tez plazma, lcd. Niestety gdybym mial czas to może poczekałbym jeszcze ale jestem bez telewizora........
 

Piopio

New member
Zrobisz jak chcesz ale skoro masz zamiar "cieszyć się" TV 5-7 lat to warto kupić coś porządnego ... szczególnie, że te porządne są tylko droższe o 600 zł od twojego budżetu ...

pogadaj z kiki - może coś będzie miał w dobrej cenie

pzdr
 
Do góry