Kilka pytań odnośnie ustawień sony ex711

darek87dz

New member
Witam
Kupiłem wczoraj tv LED, 46 calowy sony ex711. Jak narazie wrażenia jak najbardziej na plus. Poprzednio miałem 24 cale kineskopowy też od sonego :) Myślałem że obraz będzie nie do oglądania a tu proszę jakie miłe rozczarowanie, obraz jest dużo lepszy a dodatkowo nowy sony złapał mi kilka programów o których na starym mogłem tylko pomarzyć, np: "dostałem" tv4, tvn7, tvp kultura, puls, puls2, i kilka czeskich:D ale to już coś:) dodam że obecnie używam zwykłej anteny siatkowej... No ale nic, przejdźmy dalej, do problemów i ustawień. Mam kilka pytań:

1)Obecnie w domu mam podłączony internet przez kabel do dwóch komputerów. Przyglądając się wczoraj wtyczkom zauważyłem że z tyłu tv jest też taka wtyczka pod internet. Czy jeśli podłączę kabel od internetu, przez routera do tej wtyczki to będę mógł korzystać z internetu na tv? Jeśli tak to z jakich stron (youtube, ipla,...)? Ponadto jak skonfigurować "Ustawienia sieci przewodowej" ?

2) Jakie najlepiej wybrać ustawienia obrazu? Jaki kontrast, jasność, nasycenie, odcienie, ostrość, redukcja zakłóceń, redukcja zakłóceń MPEG, motionflow itd ?

3) W jaki sposób wgrać zdjęcia do folderu ze zdjęciami "Home-->Zdjęcia" ? czy zdjęcia są zapisywane na jakimś wewnętrznym dysku, pamięci w tv ?

4) Jak "ręcznie" włączyć stan czuwania?

5) Jak bezpiecznie odłączyć urządzenie USB np pendrive?

Jeśli to możliwe to prosiłbym o wyrozumiałość, mam pierwszy raz do czynienia z takim tv :D
 
Ostatnia edycja:

darek87dz

New member
ja też przez kilka godzin "bawiłem się" nowym nabytkiem... mniej więcej wiem co i jak ale jestem laikiem w tym temacie więc poprosiłem o pomoc fachowców :) a instrukcja nie mówi jakie parametry wybrać aby obraz był optymalny...
 
Do góry