Kilka pytań o Philips Aurea 3

dyzio55

New member
Planuję zakup drugiego TV i interesuje mnie model Aurea ale najnowszej 3 generacji , i w związku z tym mam kilka pytań .
1. Dlaczego nie ma żadnych danych o produktach z serii Aurea na stronie producenta (nic nie pisze o dostępnych modelach )? czyżby Philips zrezygnował z produkcji ?
2. Kiedy będzie dostępna w sprzedaży 3 generacja Aurea
3. Ile cali będzie miała 3 generacji tego TV (40" czy 42")
bo na różnych stronach podawane są różne informacje
 
Ostatnia edycja:

vienna1980

Member
Bez reklam
Planuję zakup drugiego TV i interesuje mnie model Aurea ale najnowszej 3 generacji , i w związku z tym mam kilka pytań .
1. Dlaczego nie ma żadnych danych o produktach z serii Aurea na stronie producenta (nic nie pisze o dostępnych modelach )? czyżby Philips zrezygnował z produkcji ?
2. Kiedy będzie dostępna w sprzedaży 3 generacja Aurea
3. Ile cali będzie miała 3 generacji tego TV (40" czy 42")
bo na różnych stronach podawane są różne informacje

Odpowiadam Ci na pytania

1. Philips dopiero na targach elektroniki zaprezentował ten model we wrześniu,jest to absolutna nowość niedostępna jeszcze na rynku i dlatego nie ma informacji o tym modelu na stronie producenta.

2.Philips podawał że pojawi się w pierwszym kwartale 2010 r.Cena nieznana.

3.Model ma być 42 calowy.
 

Jump

New member
Planuję zakup drugiego TV i interesuje mnie model Aurea ale najnowszej 3 generacji , i w związku z tym mam kilka pytań .
1. Dlaczego nie ma żadnych danych o produktach z serii Aurea na stronie producenta (nic nie pisze o dostępnych modelach )? czyżby Philips zrezygnował z produkcji ?
2. Kiedy będzie dostępna w sprzedaży 3 generacja Aurea
3. Ile cali będzie miała 3 generacji tego TV (40" czy 42")
bo na różnych stronach podawane są różne informacje
Philips Polska nie wprowadził tego produktu, jest chyba zbyt drogi na polski rynek, cena sugerowana podobno ok. 4000 EURO. Na oficjalnej stronie na ma tego modelu ponieważ nie ma go w polskiej ofercie, informacje możesz znaleźć tu: http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?scy=PL&slg=POL&sct=LCD_TV_SU&cat=TV_CA&session=20100102103500_89.76.52.205&grp=SOUND_AND_VISION_GR&ctn=40PFL9904H/12&mid=Link_ProductInformation&hlt=Link_ProductInformation

40 cali, "rozrywkowy" pilot :cool:
 

dyzio55

New member
Jump ze strony vienna1980
wynika ze jest 42"

spotkałem się z nazwami 40PFL9404. co wskazuje 40"
ale także 42PFL9404 co oznacza chyba 42"

Jak jest naprawde 42" czy 40"

jezeli prawdą jest 40" to biorę poprzednią generację jeżeli nie to poczekam na premierę ?
 
Ostatnia edycja:

vienna1980

Member
Bez reklam
A odpowiedz mi"dyzio55" czy wiesz jakie są ceny na telewizor Aurea 2,bo z tego co sobie obliczyłem to Aurea 3 kosztowała by około 17 tys.
A telewizorów Aurea 2 nie spotkałem w zadnym sklepie internetowym w Polsce.

A co do rozmiaru matrycy to jedni podają 40cali,a inni znowu 42cale,ale po tych postach żeby ciebie upewnić ilu calowe są matryce,zajrzałem w pewne żródło i skłaniał bym się ku temu że jednak występują matryce 40 calowe.
 

dyzio55

New member
vienna1980 no właśnie też to zauważyłem nie ma żadnej wzmianki o Philipsie Aurea 2 ani na stronie producenta ani w żadnym sklepie internetowym nic o modelu Aurea nie ma .

widocznie zakończyli produkcję ?
Albo w Polsce była słaba sprzedaż
 

vienna1980

Member
Bez reklam
A kto kupi takie drogie telewizory,tylko by zalegały magazyny,dlatego ich nie ma na Polskim Rynku.

To nie są telewizory dla przeciętnego Polaka i szkoda takiej kasy na nie wydać.:D
 

jery--

New member
Bez reklam
Aureę 2 widziałem parę razy w sklepach stacjonarnych. Cena oscylowała w okół 10 000 zł. Aktualnie jest w Mega Avansie w galerii Bonarka w Krakowie. Nie pamiętam ceny ale chyba już sporo potaniała. Może uda mi się sprawdzić to podam cenę.

Pozdrawiam
 
Do góry