Kilka ciekawych LCD 32 calowych który wybrać?

sztygar1

New member
Witam.

Proszę o podpowiedź który telewizor lcd z poniższej listy wybrać.

Sharp LC 32RD2E
Panasonic TX-32LX700P
JVC 32P80
SONY KDL 32D3000

Telewizor będzie służył do oglądania kablówki sygnał sd i filmów z dvd rzadziej do komputera.
Który lepiej zagra ze zwykłej kablówki.

Serdecznie dziękuje za wszystkie sugestie i opinie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sam bym chciał je zobaczyć.
JVC , Sony - dopiero wjadą do Polski
Panasonic - trudno dostępny
Sharp Rd2 - wywołuje same zachwyty. Ale jak bedzie w konfrontacji - zobaczymy.
Ale gratuluję wyboru - bo one się jawią najlepszymi modelami na rynku.
Ja dorzuciłbym tylko Loewe Xelosa , z nowej dostawy - grają znakomicie.
 

helper

New member
Sztygar,

a wjakich cenach masz podane modele?

Osobiście wydaje mi się, że RD2 wymiata niesamowicie, ale nie widziałem wymienionych przez Ciebie JVC i Sony.
 

Gatekeeper

New member
witam !

dołączam się do pytania. Mam na oku taką samą listę telewizorków i coś trzeba wybrać :)
W moim przypadku TV będzie głównie służył do X360 i PS3


pozdro
 

sztygar1

New member
Witam.
Z poniższej listy dostępny jest jedynie Sharp.
Może ktoś coś wie kiedy będą pozostałe trzy dostępne? Chociaż jakieś przybliżone daty.

Sharp LC 32RD2E
Panasonic TX-32LX700P
JVC 32P80
SONY KDL 32D3000

Ceny telewizorów oprócz JVC znam z ceneo.pl

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
JVC - już w następnym tygodniu.
Panasonic - pierwsza dostawa była , następna ma być również w przyszłym tygodniu.
Sony jeszcze trzeba będzie poczekać.
Sharp - jest !!!
 

rad66

New member
witam
również jestem zainteresowany kupnem tv lcd 32"
przede wszystkim zastanawiam się nad sony kdl-32D3000 i sharp lc-32 RD2E, który z nich będzie lepiej odbierał sygnał z kablówki?
proszę o wszelkie sugestie i porady
pozdrawiam
 

jpk78

New member
Wez jeszcze pod uwage panasonic lx 70 moim zdaniem odbiera jak mazenie najlepiej idz do sklepu i powiedz zeby wlaczyli eurosport ja tak robie i wiem np ze sony d3000 bardziej smuzy od panasonica lx70 Pozdrawiam!
 

ortax360

New member
Witam .
Oj nie zgadzam sie ze Sony smuzy , bardziej od lx70 .

Wszystko kwestia ustawiem - mam Panasonica 32lxd700 i Sonego 32d3000.
Obraz zdecydowania po stronie D3000 .

Co do Panasonica to bardzo dobry lcd ma dwie powazne wady - słabą czern i widac ( na konturach postaci np w grach na PS3 ) DELIKATNE ROZMAZANIE I pływanie nie wiem jak to opisac . a I STRASZY set-up .

Natomiast Sony D3000 jest praktycznie kompletnym lcd , swietna czern , set-up , 1080p/24, kolorki bardzo naturalne nie wpadaja w czerwony jak na LX70/700 . Swietna obsł. mnogosc utsawien - a dzieki nim mozemy osiagnac naprawde bardzo dobrą jakosc obrazu na 32 calach . ITD.

Co do SHARPA RD2 - Powiem tak miałem okazje bawic sie nim u znajomego . To lcd jest przereklamowane . No ale to jest moje zdanie .
tak na marginesie Sharp ma koszmarnie wolno przełacza kanały , a 100HZ Nie działa tak OK . ajk w Panasoniku i Sonym .


Co do kabla. Jakosc obrazu SONY . Panasonic tez bardzo ok . tylko ze czar pryska w nocy ( zamiast czerni mamy pieknt odcien niebieskawy )

Bardzo dł. byłem zwolennikiem LCD Panasonica . Jedna majac por. z innymi modelami np: D3000 zmnieniłem zdanie na (-) dla Panaosnica .
Njwieksz zaleta lx70/700 to swietna katy i jednak bardzo dobre 100hz . Reszta w por z D3000 wypada słabo ( obraz itd )

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

mlody02

New member
kiki napisał:
JVC - już w następnym tygodniu.
Panasonic - pierwsza dostawa była , następna ma być również w przyszłym tygodniu.
Sony jeszcze trzeba będzie poczekać.
Sharp - jest !!!

Przeglądnołem oferte tego sklepu gdyż jestem na kupnie LCD 32''i baardzo drogie telewizory. Średnio 300 - 400 zł można taniej kupić te same modele nawet euro agd jest taniej.
pozdr
 
Do góry