Kiki kiedy obiecany test samsunga E550 :D

jarwlo

New member
Oj tam oj tam. :) Jestem tutaj nowy i powoli się ogarniam z Forum kolego :D Uwierz mi, że czekam na ten test. I szczerze nie mogę się go doczekać jeszcze bardziej, jak nie mogłem się doczekać testu E550 :). Tak jak napisałem oba TV stały koło siebie, różnica kolosalna naprawdę. Dlatego też napisałem, że zapytałem sprzedawcę jak to jest z ustawieniami. Odpowiedział , że oba działają na fabrycznych. CZEKAM NA TEST. Wiele on wyjaśni :) Gdzieś czytałem , że mają inna matrycę no i troche podrasowane filtry w E6500. Poczekamy i zobaczymy co KIKI nam pokaże ( mam nadzieje ) :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jarwlo- nie da się ocenić na sklepie przy świetle żadnej czerni, nawet Pioneera.
Czy sprawdziłeś chociaż jakie ustawienia były na wszystkich telewizorach ?
Model e 6500 również zamówię do testów.
I mam potwierdzenie od tych co już kupili że są bardzo zadowoleni w warunkach domowych - pamiętając o klasie cenowej.
Jak się mają inne modele co do jakości - sprawdzę na testach i dopiero będę miał porównanie.
Teraz mam Panasonica ST 50 zobaczymy jak wypadnie w stosunku np do VT30.

No i proszę pamiętać że model E550 jest w innej klasie cenowej niż E 6500 i że wymaga kalibracji obrazu.
http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/6...arto-kalibrowac-telewizor-wygraj-nagrody.html
 

jarwlo

New member
jarwlo- nie da się ocenić na sklepie przy świetle żadnej czerni, nawet Pioneera.
Czy sprawdziłeś chociaż jakie ustawienia były na wszystkich telewizorach ?
Model e 6500 również zamówię do testów.
I mam potwierdzenie od tych co już kupili że są bardzo zadowoleni w warunkach domowych - pamiętając o klasie cenowej.
Jak się mają inne modele co do jakości - sprawdzę na testach i dopiero będę miał porównanie.
Teraz mam Panasonica ST 50 zobaczymy jak wypadnie w stosunku np do VT30.

No i proszę pamiętać że model E550 jest w innej klasie cenowej niż E 6500 i że wymaga kalibracji obrazu.
http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/6...arto-kalibrowac-telewizor-wygraj-nagrody.html
No nie da się , ale wrażenie jednak pozostaje. Do końca zakupu TV będę miał te koszmary przed oczyma :D 700 zł różnicy na dzień dzisiejszy, trochę dużo ale może warto. Zatem trzeba czekać na twoj test Kiki, napisz albo tutaj lub na tescie E550, jaki test porównawczy zamierzasz zrobic ??
 

jarwlo

New member
Kiki jak wygląda sprawa z testem E6500 vs E550 lub GT30 ?? Mamy czekać czy raczej go nie będzie ??
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Kiki a kiedy bedzie test tego ST50,mozna by go porownac z samsung E6500 bo ceny podobne oraz z E550 czy warto doplacac za E6500 czy panasonic st50 :).
Jarwio GT 30 na obecna chwile jest gorszy od ST50 bo ST50 porownywalny przez niektorych jest z V30. Ciekawe co wyszlo w testach Kikiemu :D .
W zasadzie obecnie walka na rynku w miare tanich plazm to wybor poiedzy tymi dwoma samsungami i tym panasonic ST50 :) dlatego warto je porownac
 

jarwlo

New member
Jak uważacie , że ST50 bedzie lepszym wyborem niż gt30 to może być , chociaz jak widziałem to GT30 lepiej wypadał od ST50 . Wydaje mi się , iż ma lepszy filtr antyodblaskowy :) ale czekam na te testy czekam :)
 
Przede wszystkim to temat o e550 i na nim powinniśmy się skupić,ale sam Kiki opisał porównanie ST50 do wyższego modelu niż GT30 a mianowicie do VT30.
Porównywałem go do VT30 i wyszedł w wielu punktach tak samo, w kilku lepiej i w kilku ciut gorzej
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Test skończyłem , tyle że się obrabia.
ST 50 jest lepszym rozwiązaniem niż GT30.
Mam nawet pewne podejrzenia ale podzielę się jutro , a raczej dziś na forum (ale jak się wyśpię)
 

jarwlo

New member
A jak już jesteśmy na tym etapie to kiedy przewidujesz testy Samsunga E6500 vs E550 lub GT30E lub ST50 :) ?? Z tego co wcześniej pisałeś to zdaje się , że dzisiaj Ci Samsungi "wjeżdżają" :)
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Jutro będę wpisywał ST 50.

Tylko sie postaraj bo 5 maja tez pisales ze 6 maja bedziesz wpisywal ,wiemy ze masz teraz zapiernicz z nowymi modelami ale wszyscy czekaja zniecierpliwieni :D . To juz lepiej trzeba bylo napisac ze w ciagu tygodnia :D.
Swoja droga dobra robote odwalasz .
 

micmus

Member
Bez reklam
Dokładnie pełen szacunek KIKI za to co robisz !

Jednak dużo spokojniej byłoby gdybyś tak trochę realniej określał terminy dodawania testów, praktycznie zawsze jest opóźnienie i to niemałe. Może dodawaj sobie 2-3 dni więcej przy podawaniu terminu i zrób nam najwyżej miłą niespodziankę, że test ukaże się wcześniej zamiast później :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Będzie porównanie do Nowego Samsunga - ale nie wiem który przyjedzie- do modelu Panasonica ST 50 . Test skończony obrabia się.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Będzie porównanie do Nowego Samsunga - ale nie wiem który przyjedzie- do modelu Panasonica ST 50 . Test skończony obrabia się.

Kiedy w koncu te testy beda bo juz 10 dni sie wpisuja i nie widac,mialo byc porownanie E550,E6500 do ST50 i tez zonk. Wchodza testy duzo pozniejsze w zapowiedziach a plazm nie ma,widac ze bardziej zalezy Ci chyba zeby LCD pokazac heh.
Albo po prostu nie obiecuj nic bo troche dziwne podejscie do tych testow.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jutro okazuje się że jednak będzie Samsung 51E6500 - więc przetestuję porównam z ST50 Panasonica.
Dziś było dużo zajęć w pracy . Ale przetestowałem do końca Sony HX 850 i porównałem z Samsungiem ES 7000 i Panasonic WT 50 .
Śpieszyłem się z Sony bo muszę oddać.
 
Do góry