Kiedy nowe modele Samsunga?

jun_dymek

Member
Witam. Byłem już zdecydowany na zakup Samsunga UE55d6500, ale niestety nigdzie nie można już dostać tego modelu. W klepach nie mają informacji na temat tego, czy w ogóle ten telewizor będzie dostępny. W jednym miejscu uzyskałem informację, że seria d6000 jest już wycofana ze sprzedaży. Pozostał mi teraz albo zakup d7000, które jeszcze są dostępne w paru sklepach lub czekanie na nowe modele z tańszych serii. Telewizor chciałem zakupić już w przyszłym tygodniu, ale ciągle się waham czy przypadkiem nie wstrzymać się w oczekiwaniu na uzupełnienie stanów magazynowych. Orientuje się ktoś kiedy można się spodziewać jakiejś dostawy telewizorów Samsunga? Czy może brać d7000 puki jeszcze są w ogóle do kupienia?
 

habbar

New member
nic ciekawego narazie w necie nie znalazłem , trzeba poczekac z miesiąc , az na youtube unboxingi i recenzje sie pojawią , poki co to jak kupowac kota w worku
osobiściemiałem kupowac D8000 46 "/55 ale im wiecej wczytuje sie w niego tym,bardziej mi sie odechciewa ,teraz czekam na Samsung UE46ES7000 i pierwsze rzetelne recenzje - oczywiscie najbardziej ciekawi mnie czy cos poprawili wzgledem wczesniejszej wersji jesli chodzi o clouding........ panel pewnie ten sam tyle ze Micro Dimming cos tam ulepszyli , pożyjemy zobaczymy na ile te zapowiedzi pokrywają sie z prawdo....... bo jak bedzie to samo , to nie bedzie sensu przeplacac za kilka bajerów ponad 1k

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue46es7000.bhtml
 
Ostatnia edycja:

artsaulo

New member
W tym roku różnica w jakości wyświetlanego obrazu jest na"+" w serii 8000. W es7000 obraz jest delikatnie mniej kontrastowy, troszkę przyszarzały.Seria 8000 bez obrotowej podstawy, tylko "łyżwa". Sterowanie głosem ok.Sterowanie gestami porażka.Dwa piloty, główny porównywalny do niskich modeli z zeszłego roku.Pod względem wykonania lepiej w zeszłorocznej serii. Szokiem jest seria EH4000 ramka o grubości 14 mm, a grubość telewizora 85mm !?
 

tadpieku

New member
Plecam swoją opinię o UE46ES7000S na skąpcu.Podobną złożyłem w EUROAGD,gdzie kupiłem ten telewizor, ale jej nie opublikowali.
Mam go już ponad miesiąc i mogę podzielić się spostrzeżeniami.
 
Do góry