Kiedy nowe modele Panasonica?

Darek

New member
Czy ktoś może wie kiedy pojawią się w Polsce nowe modele plazm Panasonica? Może również coś na temat specyfikacji i cen?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nowe modele Panasonica bedą w II połowie marca
modele Panasonica to:
37 Pa 45
37 pa 60
37 PV 60
37 PV 600
42 pa 45
42 pa 60
42 PV 60
42 PV 600
50 PV 60065 PV 600
ceny - niedługo :bober:

pozdrawiam
 

wmwjas

New member
KIKI!
A 32" to gdzie się podziały?
Czy to oznacza, że najmniejsze produkowane w przyszłości LCD będą miały 37". Toć to już przekracza ergonomiczne normy mieszkań w bloku, a nie zawsze jest możliwe powieszenie telewizora na ścianę bez całkowitej reorganizacji funkcji użytkowej pomieszczeń.
 

ANDREW

New member
wmwjas napisał:
KIKI!
A 32" to gdzie się podziały?
Czy to oznacza, że najmniejsze produkowane w przyszłości LCD będą miały 37". Toć to już przekracza ergonomiczne normy mieszkań w bloku, a nie zawsze jest możliwe powieszenie telewizora na ścianę bez całkowitej reorganizacji funkcji użytkowej pomieszczeń.

Te przedstawione modele to chyba tylko plazmy, a co z LCD?
 

andrzej

New member
wmwjas napisał:
KIKI!
A 32" to gdzie się podziały?
Czy to oznacza, że najmniejsze produkowane w przyszłości LCD będą miały 37". Toć to już przekracza ergonomiczne normy mieszkań w bloku, a nie zawsze jest możliwe powieszenie telewizora na ścianę bez całkowitej reorganizacji funkcji użytkowej pomieszczeń.
Jak ktoś pyta o plazmy panasonica-to trudno oczekiwać od drugiej osoby zeby pisał o lcd-
 

Darek

New member
Dzięki za informację Kiki. Może wiesz również gdzie można podglądnąć specyfikacje (chodzi mi szczególnie o 42'') oraz czy masz już jakieś informacje co do cen?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
prezentacja - niebawem
Ceny mam na Europę ale czy Panasonic Polska zastosuje je - nie wiem
Lcd - info w dziale LCD
pozdrawiam
 
Do góry