Kiedy kupic ??

robinxp

New member
Witam mam zamiar kupić tv samsung UE37D5000 powiedzie mi czy warto kupować teraz pod koniec grudnia jak jest najwieszy szał na tv czy lepiej poczekać i kupić po nowym roku ??
 

GORB

New member
Witam mam zamiar kupić tv samsung UE37D5000 powiedzie mi czy warto kupować teraz pod koniec grudnia jak jest najwieszy szał na tv czy lepiej poczekać i kupić po nowym roku ??

Ja często wiele rzeczy RTV i AGD kupowałem w okolicach ferii zimowych. Wtedy sklepy naprawdę mają doła - ludzie wydali kasę na święta, teraz wydają na ferie i po kiepskim styczniu sprzedawcy miękną... :D

Niestety obecnie na ten schemat nakłada się problem z kursami walut. Złotówka wciąż spada i nie wiadomo co będzie dalej...:-(

Moja rada - jak trafisz na dobrą promocję to bież, a jak nie i Ci się nie spieszy, to poczekaj.

Ciekawie moze być tak od maja, bo w 2012 jest Euro i Olimpiada w Londynie. Bedzie dużo nowości i promocji na TV.
 

tomex

New member
sam mam podobny problem...myślę że teraz brać i tyle...choć sam nie wiem czy jeszcze zdąze kupić..tak myśałem czy nie lepiej teraz kupić jakiś gorszy tv typu 32 cale i będzie stał w salonie a jak będzie euro to kupię 46 c i tego starego dam do sypialni...
 
Do góry