Kenwood padł i co dalej?

griszawy

New member
Witam
Mój stary amplituner Kenwood ostatnio wyzionoł ducha i pozostał dylemat co dalej. Pozostał mi komplet kolumn Magnat, nie wiem jaki model w systemie 5.0 Fronty mają 140/230 W pasmo przenoszenia 22-35000 hz, trzydrożne z bass reflexem, Sensitivity 91 db, pozostałe 3 głośniki 100W.
Pomieszczenia w jakim stoi sprzęt ma 27 m2. Amplituner ma być podpięty do plazmy Samsunga 42 cale, DVD Grundig Xenaro i N-recordera i służyć w 70% do kina domowego a 30% do muzyki. Głównie słucham muzyki instrumentalnej (Kitaro,Andreas Vollenweider, Jarre).
Budżet jakim dysponuje to max 1900zł. W związku z tym proszę o poradę szanowne gremium, co z tym zestawem dobrze zagra.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

darkmajin

Member
Bez reklam
chyba zaden ampli nie wykorzysta w pelni tych kolumn 35.000 mhz to nielada wyzwanie moze do kompa by sie nadały jako procesor :)

a w temacie standard doloz troche i masz hk 255, lub jaki marantz , po tym kenwoodzie była by to miła dla ucha odmiana..:roll:
 

bob1969

Member
Bez reklam
Za 1900 może gdzieś znajdziesz Onkyo 606 a jak nie to Sony 820 i jeszcze w kieszeni na nowe dvd zostanie albo BR z wyprzedaży ...
 
Do góry