KEF seria C

pawel-t1

New member
Czy ktoś orientuje się może gdzie w Warszawie mogę posłuchać kolumn KEF z serii C? (chodzi o zestaw do kina C7 frony; C3 tyły; C4; C 6LCR). Zależy mi przede wszystkim na odsłuchu C7 ale jakb była też reszta to bym sie nie obraził ;)
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
calego kompletu to nigdzie nie widzialem, ale seria C masz pelno wiec nie wiem w czym problem, wystarczy przygotowac 70zl
 

pawel-t1

New member
Jeszcze nie, ide ich posłuchać w poniedziałek. Narazie odsłuchałem Dali Concept 8 z denonem 2309. Facet podłączył mi też Ikon 6, i mimo, że droższe i z wyższej połki to w porównaniu do cocnept 8 wypadły beznadziejnie. Nie potrafię tego zgrabnie opisać ale dźwięk nie miał tej głębi, był syczący, dużo wyraźniejszy ale wcale nie przyjemniejszy dla ucha. To co mi nie podeszło w concept 8 to wygląd :-| (bez maskownic wyglądają jak z lat 80-tych) Teraz nie mogę się już doczekać odsłuchu Kef'ów.
 
Ostatnia edycja:
Seba Fan dobrze że dodałeś że dla twojego typu muzyki bo inaczej to chyba bym nie wytrzymał!!!
Różne rzeczy można powiedzieć o conceptach 8 ale że mają coś nie tak z basem(nie rozumiem słowa dektura)
Właśnie je podłączyłem do harmana 355 i nie widzę sensu używania suba do trybu stereo a niskie tony pierwszy raz musiałem zmniejszyć na ampli!
Nie wiem czego Ty słuchasz ale ja puszczałem różną muze od deep purple począwszy na tiesto skończywszy i powiem szczerze że jak dla mnie rewelacja!!!
pozdrawiam
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
dali 6 o tym pisalem, jak poszukasz jest na forum, wiec jescze raz nie bede opisywal wrazenia, podchodzilem dwa razy do nich
powiem CI tak glosniki maja zagrac dla Ciebie nie Ty dla nich.
Wiec tak naprawde zostaje Ci tylko sluchanie glosnikow nie ludzi, inaczej sie nie da.
 

pawel-t1

New member
Co do basu w conceptach 8 to też się nie zgodzę, jest super. Facet z salonu powiedział mi przez telefon zanim przyjechałem na odsłuch, że to kolumny do których nie potrzeba sub'a. Ale apetyt rośnie w miare jedzenia - jutro odsłuch Kef'ów :D
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
poprawilem sie chodzilo mi o dali 6, ale wazne jaki tym muzki bedzie sie sluchalo, to nie sa glosniki do dynamicznej muzyki.
 

pawel-t1

New member
Chętnie, ale nie dam rady finansowo, pewnie jak je usłysze to mnie tylko szlak trafi przez to że nie będę mógł sobie na nie pozwolić. 6kPLN musi starczyś na zestaw 5.1 i ampli. Rozważam jeszcze iQ50 ale dzisiejszy odłuch KEF'ow odsuwa się do środy bo sklep sprzedał właśnie ostatniego HK255 :( a zależy mi na odsłuchu właśnie z tym ampli.
 
Do góry