KEF Q3 czy Klipsch F1 pilne!

spedeer2007

New member
Witam!
Zamierzam kupić te kolumny do pokoju 10m2. Wzmacniacz to Pioneer A-656. I teraz pytanie , które kolumny zagrają lepiej, sprawdzą się lepiej? Proszę o wymienienie zalet i wad obydwu. Muzyka jakiej słucham to: rock, pop, electro, trance.

 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ale ja kupiłem używane 500zł/para :D

He,he. To ja ci mogę załatwić jak byś chciał nówki surround 2 sztuki - Klipsch B2. Kumpel kiedyś kupował zestaw w Saturnie i zamiast dać mu jednej pary surround dostał dwie, bo myśleli że w paczce jest tylko jedna kolumna. A najlepsze jak opowiadał że sprawdzali na magazynie i ochrona. Ponoć leżą nawet nie wyjęte w kartonie, bo po co mu 2 pary.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Hehe, dobre :) Jeszcze nie sprzedał? :)
Jak kiedys poszedlem po jakis kabelek do MM, nie pamietam, jakis zwykly za 15 zł. Wszedłem z zona, i caly czas rozmawialismy na jakis inny wazny temat. POszlismy do regalu z kablami, wzialem kabel i nadal rozmawiajac wyszlismy ze sklepu wyjsciem obok ochroniaza, caly czas trzymając kabel w rece. Bylismy tak zaabsorbowani rozmowa, ze zadne z nas nie pomyslalo, by udac sie do kasy i zaplacic, ochroniaz nie zauwazyl, bramki nie zapikaly. Kapnalem sie dopiero paredziesiat metrow dalej, ale bylo mi tak glupio, ze wolalem sie nie wracac. ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry