Kef C1/c3

laush

Member
witm
do hk avr 255 i kef c7 chce dokupic kef c6 oraz c1/c3 do 5.0
o ile c6 jestem pewien o tyle wacham sie co do satelitek
c1/c3 będą stały bardzo blisko sofy i naroznika pokoju
czy jest sens kupowac wieksze c3 jezeli beda tak blisko sluchacza ?
a moze ktos poleci jakies inne satelitki do tego zestawu
mieszkam w bloku wiec suba raczej nie planuje
pzdr
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
Cześć.

Moim zdaniem, jeśli nie będziesz słuchał koncertów 5.1 (szczególnie z sacd), to C1 ci wystarczą. Odległość i wielkość pomieszczenia, jeśli jest nieduża, może się okazać, że jest w zupełności wystarczająca na C1 nawet w muzyce, po prostu C3 przy audio więcej przekażą.
Osobiście proponuję rozważyć suba, nie zależnie od tego gdzie się mieszka (no chyba że woofer się po prostu nie mieści w pomieszczeniu), bo wg mnie, kino bez tego głośnika nie jest tym czym być powinno.

Pozdrawiam.
 

laush

Member
wybralem/zakupilem c1 glownie ze wzgledu na ich wielkosc
teraz proboje je wcisnac i chyba sie skonczy na montazu po rogach przy suficie z glosnikami skierowanymi pod katem ku sluchaczom
thx i pzdr
 

uciu

Member
wybralem/zakupilem c1 glownie ze wzgledu na ich wielkosc
teraz proboje je wcisnac i chyba sie skonczy na montazu po rogach przy suficie z glosnikami skierowanymi pod katem ku sluchaczom
thx i pzdr

Jesteś zadowolony z tych C1? bo też waham się między C3 a C1 i na plus C1przemawia rozmiar bo będę je wieszał na ścianie.

Pozdrawiam
 

laush

Member
c3 nie mialem wiec nie powiem ci jaka jest roznica ale c1 mi osobiscie pasoja, przede wszystkim sa mniejsze a to bylo bardzo wazne u mnie. c1 nie schodza zbyt nisko z basem ale mam w ampli ustawione na LFE + fronty + odciecie na subie w okolicach schodzenia frontow i jest ok
pzdr
 
Do góry