KDL-65XE8505 vs KD55XE9305 czy może jakiś OLED ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Inwestycja na lata to Oled . A cena właśnie poniżej 10 tyś do 5.03.2018
XF tak jak XE nie ma szans do Oleda.

Philipsa powinieneś sprawdzać po Kalibracji.
A ile masz max kasy ?
 

beatfanatic

New member
OLED na lata? Po lekturze użytkowników mam wątpliwości dlatego zostane przy LCD a że XE93 na żywo najlepiej (po OLEDach oczywiście) dla mnie grał to już decyzja raczej podjeta. Miałem przeznaczone lekko ponad 6 ale jak ma być na długie lata to trudno te 2,6k dorzucę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście bo przyniosą dużą więcej radości.
Za 9 tyś LCD a za 10 tyś OLed ....
Ale cóż Twoja kasa...
 

beatfanatic

New member
@kiki różnica 1 tys.zł nie jest duża ale TV ma po prostu działać a nie jak w przypadku OLEDów sprawdzanie plansz technicznych, uważanie na programy informacyjne, na loga stacji, na niektóre gry.. Jesli tak mam użytkować TV to ja dziękuję. Zresztą nie mam zaufania to firmy LG jako producenta telewizorów i technologi OLED,którą pewnie będą jeszcze latami udoskanalać. Nie będę ryzykował wydania 10tys. zł (a to dla mnie spora kasa) po to żeby mi za 2 lata ten "cud techniki" padł albo powypalały się pola na ekranie. Dziś odbieram 65XE9305
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
beatfanatic
Gratuluję wyboru, dobry TV kupiłeś. Jak już odbierzesz zainstalujesz i ustawisz to podziel się wrażeniami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam inne informacje.
Nie sprawdzam plansz, korzystam z Oleda i żaden LCD nie ma szans.
I do Sony i do LG jest gwarancja - więc bez obaw.
 

Darud

New member
65xe9305 to naprawdę dobry wybór, i gdybym nie miał wcześniej plazmy to pewnie bym go zostawił z rogalem na twarzy. Ale nie pasuje mi podświetlenie w 9305-tce i nie mogłem się cieszyć z TV tak jak bym chciał, zresztą z Oleda 65A1 też nie moge :), bo Sony pożałowało 25$ na więcej ramu i dobra kartę sieciową LAN (1000mb). Ale liczę na jakąś aktualizację optymalizująca działanie TV. Może kiedyś.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Z zakupu będziesz zadowolony (mam nadzieję :D) - tak naprawdę nie ma idealnego TV - zawsze się coś znajdzie na "-" - dobrego odbioru !
 

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj mój sony 65XE9305 padł - nie chce się włączyć - dioda miga na czerwono - mam go od 5 miesięcy - zobaczymy co dalej.
 

Virgoberg

New member
Mój xd8505 przy oglądaniu filmów z pendrive nagranych telefonem pokazuje obraz obrócony do góry nogami. Nadmieniam że na laptopie filmy są prawidłowo wyświetlane.
 
Ostatnia edycja:

bombka

New member
Cześć,

zastanawiam się nad zakupem modelu 65xe8505. Tylko mam dwa pytania.
1. Odległość do ekranu mieści się w przedziale 2.5-2.7m. Będzie ok czy lepiej pójść w wersję 55'' ?
2. Sony wprowadziło promocję i przy zamówieniu na stronie dostaje się dodatkowy rabat, więc wspomniany model 65'' kosztuje 5900 PLN. Warto czy myślicie, że cena może jeszcze trochę zejść ?
Nie spieszy mi się z zakupem, więc mogę poczekać.

Pozdrawiam
 
Do góry