KDL-65W855C - przebieg

macias1982

New member
Witam zakupiłem KDL-65W855C z jednego z marketów, towar był dostarczony z magazynu, mam wątpliwości czy aby TV nie był wcześniej używany, chociażbym nie było oryginalnej taśmy Sony na kartonie , nie było naklejonych żadnych naklejek w rogu TV ( a jedynie na foli ochronnej matrycy), taśmy ochronnej na logo SONY także nie było, czy mam się martwić czy Sony teraz tak ma ?
Wracając do tematu czy istnieje możliwość sprawdzenia jaki godziny przebieg ma telewizor w jakimś serwisowym menu ? jeżeli tak jak się do niego dostać ?
 

flugo

New member
mój 50w755c był tak zapakowany: folia przeźroczysta na kartonie (ale widać że fabryczna), bez folii na matrycy ani żadnych naklejek na matrycy. Taśma przeźroczysta na logo. Wybrałem go specjalnie w miejscu gdzie było kilka kartonów i wybrałem taki który wyglądał na nieruszany.
Jakbym ci miał coś doradzić to ważne jak zachowywał się podczas pierwszego uruchomienia. Np. czy trzeba było wpisywać różnego rodzaju rzeczy do ustawienia. Coś mi się kojarzy że po "powrocie do ustawień fabrycznych" i tak pamiętał pewne rzeczy, więc tak bym próbował sprawdzać. a.. była zdaje się taka plansza "przygotowanie do pierwszego uruchomienia" więc po tym nie miałem pytań.
 

macias1982

New member
Dzięki wszystkim za informacje, mam jeszcze pytanie co do instalacji tv na ścianie, czy w tym modelu trzeba dawać dystanse czy można przykręcić uchwyt bezpośrednio do obudowy ?
 
Do góry