Kdl 55xd8599

aneroid

New member
Od niedawna jestem posiadaczem wspomnianego Soniaka.
Z braku czasu jestem na etapie jego poznawania i na samym wstępie mam kilka pytań do kolegów z większym doświadczeniem w tej mierze.
Jaką klawiaturę Byście proponowali do tego Tv i mysz?
Czy dysk zewnętrzny - jakieś dodatkowe wymogi?
Jak przesłać cokolwiek za pomocą bluetootha ze np smartfona na Tv? Dodam że za pomocą tz lustrzanego ekranu lub sieci domowej idzie.
Nie potrafię znaleźć miejsca gdzie potwierdzić przyjęcie tego na Tv bo komunikat się pojawia i jest niepowodzenie.
Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi i sugestie.
 

aneroid

New member
Dzięki za podpowiedzi.
Oglądałem te klawiatury i jedno co mnie odpycha to ich wielkość,
ciekawą z wyglądu znalazłem klawiaturę Firmy Hama - Uzzano,
ale nic o niej nie wiem.
Chromecast, faktycznie ze zdjęciami jest ok, z muzyką fatalnie muszę pokombinować bo może coś robię źle.
 

aneroid

New member
Też zastanawiałem się nad tą i podobnymi klawiaturami, by mieć w jednym mysz i klawiaturę. Kwestia tylko by współpracowały z androidem.
Odnosząc się do Chromecast,to niestety ale nie udaje mi się słuchać muzyki wysyłanej do tv niby wszystko wygląda że jest ok ale po chwili pojawia się komunikat że nie można odtworzyć tego utworu i mam go przesłać z komputera do Muzyki Play - nie bardzo rozumiem.
 

aneroid

New member
Tak ten LOGITECH K400 i HAMA Uzzano 2.0 te klawiatury biorę pod uwagę i muszę je gdzieś znaleźć w sklepach by zobaczyć i porównać " namacalnie".
Faktycznie kolego "MichaTJE" muszę głębiej poczytać o tym Chromecast, ale do tej pory myślałem że to była by prosta sprawa z tym odtwarzaniem.
Dzięki.
 

aneroid

New member
Dzięki serdeczne za propozycję kolego "emdzi",
chociaż z tego co zobaczyłem jest trochę droga jak na dodatek do TV,
ale bardzo dziękuję.
 
Do góry