KDL-55HX850 lub KDL-55W805A

wit1984

New member
hej,

Mam do Was pytanie który telewizor wybrać?
Starszy model (KDL-55HX850) można jeszcze kupić. Cena obu jest podobna.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszędzie na świecie opisują że HX 8500 gra zdecydowanie lepiej, że nowe modele to już nie to.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Jeśli chodzi o jakość obrazu to zdecydowanie 55HX850. Jest gorszy multimedialnie ale obraz to klasa sama w sobie. Jak kupisz np. BLUE RAY SAMSUNGA F6500 będziesz miał wszystko na najwyższym poziomie.Poczytaj testy.

Pozdrawiam
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Tylko jest jedno ale, 850 gdzie kupisz, bo nie ma, są same po reperacjach albo z wystawy?
Po następne nowe modele nie mają tych problemów z podświetlaniem co 850 miały, więc nie do końca jest tak różowo.
 

WojtR

Member
Bez reklam
Tylko jest jedno ale, 850 gdzie kupisz, bo nie ma, są same po reperacjach albo z wystawy?
Po następne nowe modele nie mają tych problemów z podświetlaniem co 850 miały, więc nie do końca jest tak różowo.

no problemów nie mają tak jak nie mają lokalnego wygaszania , kilkukrotnie gorszego kontrastu poziom czerni , 200hz matrycy itd ... :p

jak pytający kolega znajdzie nowy to niech kupuje jak nie zależy na SONY to nowa seria Samsung-a F7 lub 8 samsunga ewentualnie zeszłoroczny ES7000

niestety trudno to przyznać ale jeśli chodzi o tegoroczne modele SONY to albo 905 reszta to modele na matrycach LG z cieniutkim jak barszcz obrazem ( czerń , kontrast ) oczywiście można się podniecać kątami i pasywnym 3D , którego i tak nikt potem nie ogląda ale wieczorem niższe serie będą zwyczajnie tragiczne w stosunku do 850
 
Ostatnia edycja:

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Dzięki za wyjaśnienie, ale powiem CI tak, napisałeś tak, że ciężko Cię zrozumieć.
Mam prośbę napisz mi jaki warto kupić, wymień parę od pierwszego jako najlepszy.
Dzięki
 

swiatek94

New member
Podepnę się do tematu.

Mam taki sam dylemat, tylko moimi priorytetami są:

- Płyny obraz podczas oglądania meczów ( Tak jak to wygląda aktualnie w Sony z-4500)
- To samo dotyczy się gier ( płynność i brak smużenia przede wszystkim)

Pod tym względem z-4500 jest rewelacyjny, naprawdę, a widziałem już sporo TV

Jedynym mankamentem jest dla mnie 3D, ponieważ poświęciłbym mu sporo czasu na oglądanie filmów i grania, ale chciałbym uzyskać jak najlepszy efekt i nie ma znaczenia, czy będzie on lepszym na pasywnym czy aktywnym 3D

Pozdrawiam
 

pebe86

Member
Bez reklam
A gdzieś jeszcze można wyhaczyć nówkę HX850? Coś mi tu śmierdzi albo jakimś zwrotem, albo jakąś naprawianą sztuką, więc sprawdź to dokładnie...
 
Do góry