KDL-52W5500 czy KDL-52z5500

melon77

New member
Witam
Musze teraz kupic telewizor i ...
Naczytalem sie na forum i mniej wiecej wiem na co stac te TV ale....
Wlasnie wchodza nowe modele HX , LX itp
I jest pytanie czy kupic serie W ktora mozna miec za 5500zl i poczekac na serie HX az stanieje i wtedy ja kupic czy jednak kupic serie Z ktora jest warta 8tys zl ....ale nie jest na LEDach..i ja po prostu miec i sie cieszyc..
 

Ares78

New member
Witam
Musze teraz kupic telewizor i ...
Naczytalem sie na forum i mniej wiecej wiem na co stacne te TV ale....
Wlasnie wchodza nowe modele HX , LX itp
I jest pytanie czy kupic serie W ktora mozna miec za 5500zl i poczekac na serie HX az stanieje i wtedy ja kupic czy jednak kupic serie Z ktora jest warta 8tys zl ....ale nie jest na LEDach..i ja po prostu miec i sie cieszyc..

A czego dokładnie wymagasz od telewizora? Bo od tego sporo zależy, 52 calowe w5500 można dostać stosunkowo tanio, model udany zapewnia dobrej jakości obraz oraz płynność. Jeżeli chcesz myśleć o 3D to wtedy wypadałoby się zainteresować wyższymi modelami które będą dopiero wchodziły na rynek...
 

ravaillez

New member
W sumie o mających się pojawić telewizorach nie wiadomo jeszcze za dużo, a zwłaszcza jeśli chodzi o ceny. Jeżeli nie jest się specjalnie zainteresowanym technologią 3D to można wziąć w5500 i cieszyć się obrazem. Zresztą tak jak napisał Ares, że 52 calowy model można kupić za naprawdę niewielkie pieniądze, z tymże 5 lat gwarancji jest tylko do końca stycznia.
 

melon77

New member
Ostatni raz

Dzieki za wszystkie odpowiedzi
Mam ostatnie pytanie
Kto zna wszystkie mozliwe roznice w obu modelach?
Bede uzywal tv do ogladania ntv czasem jakis filmik z blueray
Czy placac za Z bede naprawde widzial lepiej?
Bo wczoraj bylem w Euro RTV AGD i staly kolo siebie Z 5500 i W 5500 i roznica jak dla mnie laika byla kolosalna w obrazie...
 

ortax360

New member
Witam

. Kolosalna .

Z5500 = znacznie lepsze oddanie koloru w tym ludzkiej twarzy , lepsza czern , płynniejszy obraz przy szybko por. sie obiektach np: piłka , lepiej oddana skala szarosci a co za tym idzie widzimy wiecej detali w ciemnych partiach obrazu .

Pozdrawiam
 
Do góry