KDL-52W5500? A może KDL-52W4500? Czy może jednak KDL-52EX1?

KDL-52W5500? A może KDL-52W4500? Czy może jednak KDL-52EX1?


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

bullseye

New member
Jako że, jestem nowym użytkownikiem forum wypadało by się przywitać :) . Tak więc WITAM.

Przejdźmy jednak do meritum sprawy. Otóż od dłuższego czasu noszę sie z myślą zakupu nowego telewizora LCD. Jak wynika z tytułu założonego przeze mnie tematu zastanawiam się nad tymi trzema modelami czyli: KDL-52W5500, KDL-52W4500 i KDL-52EX1. Poczytałem trochę o tych modelach ale nie uważam się za specjalistę w tej dziedzinie i wolałbym skorzystać z opinii bardziej doświadczonych osób. Dlatego też chciałbym prosić Was o radę, który z powyższych telewizorów będzie wg Was najlepszym wyborem. Sam skłaniałbym się ku KDL-52W5500 chociaż bezprzewodowa technologia w modelu EX pozwalająca ograniczyć ilość przewodów plątających sie niepotrzebnie też wydaje się ciekawa. Ale najważniejsza wydaje mi się jest jakość obrazu. A może doradzicie jakiś inny model i/lub producenta? Dlatego też z niecierpliwością czekam na Wasze wypowiedzi.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

bullseye

New member
Wymiary preentują się następująco:

- img17.imageshack.us/img17/903/wymp.jpg -

Wybaczcie Paint'a ale niestety nie miałem innych narzędzi.
A co do wymagań to przede wszystkim dobra jakość obrazu i dźwięku. Chociaż w sumie dźwięk i tak będzie szedł z zestawu głośników od kina domowego. Natomiast co do przedziału cenowego to raczej nie szalejmy zbytnio 9000-12000 zł powinno wystarczyć. Jeśli jeszcze czegoś brakuje piszcie a ja uzupełnie.
 

Ares78

New member
Zastanów się czy EX1 jest Ci potrzebny, telewizor jest świetny, cienki bez niepotrzebnych kabli walających się po pomieszczeniu, dzięki czemu możesz go swobodnie od czasu do czasu przemieszczać jak znudzi Ci się wystrój, ale cen uh dość wysoka i nie każdy potrzebuje takiego LCD...
Z w4500 nie wiem czy będziesz miał możliwość dostać takowy, z dostępnością aktualnie jest różnie. Optymalny jest w5500 dobre możliwość za akceptowalną cenę, ale zobaczy się jak wyjdzie w ankiecie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja korzystałbym z prezentacji w domu.
Sony 52 EX1
Pioneer LX 5090H
Samsung 58 a 756
 

mr.magoo

New member
Prezentacja w domu to super opcja i jeśli byłaby taka możliwość to bym z niej skorzystał typy kiki są bardzo interesujące tylko Sony 52 EX1 jednak zamieniłbym na W5500
 

bullseye

New member
Kupiłem Jednak SAMSUNG LE55B650. Ktoś wie może czy radzi sobie podpiętym dyskiem USB z systemem plików NTFS?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
napisz jak gra z Twoich sygnałów .
Jak możesz zrób zdjęcie i zaczep :D
 

bullseye

New member
Ogólnie odbiera bardzo dobrze a na kanałach HD to już wogóle obraz jest śliczny. W szczegółności filmy Blue Ray 1080p to juz wogóle kosmos :). Póki co nie mam zastrzeżeń. Korzystam z Cyfry+. A co do zdjęć nie wiem czy mój aparat zaprezentuje chociaż w 50% jakość tego obrazu. Ale jak bardzo chcesz moge wrzucić.
 
Do góry