Kdl-50w829b

Grendel

New member
kurt media. można wbić na popularnej porównywarce cenowej model i wyskakuje ten sklep.
3600 z przesyłką.

A czytałeś kolego opinie o tym "sklepie". Czasem lepiej zadać sobie trudu i poszukać opinii ale nie na różnych "opineo" tylko na forach dyskusyjnych. Omijaj takich sprzedawców szerokim łukiem.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Nie no przesada,czerń jest bardzo dobra,biel również,3d się rozmazuje ?(włącz upłynniacz na standardowy-efekt minie(i ogląda się bardzo dobrze)
tvnplayer-uhm.....masz racje ale nie w 100% ponieważ,nie wiem czemu ale czasem serial leci sd a czasem hd.Widocznie nie umiałeś ustawić telewizora jak miałeś mgłę/lub trafił ci się trefny tv.
 

mervel

New member
A czytałeś kolego opinie o tym "sklepie". Czasem lepiej zadać sobie trudu i poszukać opinii ale nie na różnych "opineo" tylko na forach dyskusyjnych. Omijaj takich sprzedawców szerokim łukiem.


TV wczoraj całe popołudnie był dostępny za 3570zł- potwierdzone po kontakcie ze sklepem.
Co do rzetelności...
na kazdy sklep mozna znaleźć niezadowolonych klientów...
a jak faktycznie mam jakieś zastrzeżenia co do jakości sklepu to zawsze mozna zamówić i wybrać zapłatę przy odbiorze- problem niestnijącego towaru znika, bo po prostu najwyżej nie przyjedzie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Chyba, że nie ma opcji płatność przy odbiorze, albo transport kosztuje 450 zł
Widziałem już różne sztuczki w życiu....
 

mervel

New member
czy 2m od 50" to jest bardzo za blisko ?
tak mi będzie wygodnie kanapę ustawić- żeby jeszcze miejsce za nią na głośniki było...
 

mervel

New member
myslisz że tego już nie próbowałem ? kończę remont i 50" 'telewizor' już wisi :D
kwestia czy jest różnica w jakości odbioru między np. 2 a 3 metry ?
w sensie czy jakieś 'pixele' nie będą widoczne bo po prostu wzrok za blisko będzie ;)
 

beny25b

New member
a jak wygląda obraz z konsol ps3/ps4, ma ktos podlaczone? Na kilku forach ktos narzekał ze jest efekt migotania i obraz smuży, po kilku godzinach grania boli głowa i to w normalnych trybach, nie 3D. A jak wygląda ten tryb Impuls - dla graczy? Moze ktos sie wypowiedziec kto ma podlaczoną konsole? Zalezy mi na kupnie tv a nie chciałbym sie rozczarowac
 

buldoggg

Member
Bez reklam
posiadam xboxa360 i ps4,wszystko działa pięknie,obraz nie smuży,nie ma migotania,czy głowa boli ? maxymalnie grałem (non stop) około 10h i nic mnie nie boli i nigdy nie bolało(tryb impulse nie probowałem)ponieważ ustawiałem wszystkie wartości od początku dla konsol.
 

Grendel

New member
Pojawiły sie w sklepach (na razie internetowych) modele 55". 55W805B kosztuje ok. 5300zł. Czyli 55W829 będzie stał ponad 5500zł. Jak zwykle Sony pogięło z cenami. W ten sposób rynku nie zdobędą. Ludziska będą kupować Samsungi, a Sony jak trochę stanieje to będzie atrakcyjnym modelem.
Eh....
 

pedeef

New member
Czy ktoś z was powiesił 50W829B na ścianie na uchylnym uchwycie (chodzi o własny patent bo na adapter już mnie nie stać a uchwyt mam zakupiony)? U mnie nie wchodzi opcja zawieszenia tv na ścinie na dołączonej stopce(uchwycie) i mam prośbę jeżeli ktoś podjął się tego na własną rękę aby podzielił się wiedzą na temat zastosowanych śrub, dystansów i miejsc w tv gdzie zostały one przykręcone.
 

mervel

New member
ja powiesiłem metodą 'chałupniczą'.
żadna filozofia prawdę mówiąc.
uchwyt kupiłem obrotowy i wysuwany pod każdym kątem i kupiłem dłuższe śruby o odpowiedniej długości.
Dystanse dostaniesz w casto czy innym sklepie ze śrubkami ;)
jak nie wiesz jaki to rozmiar śruby to po prostu wykręć te z TV i będziesz miał rozmiar.
gdzieś na forum był nawet link do zagranicznej strony z obrazkami jak się zawiesz i podane nawet były rozmiary śrub (m5 albo m6 bodajże)
 
Do góry