KDL-48W705C - Prośba o pomoc

felixos

New member
Witam wszystkich, chciałem się Państwa zapytać czy KDL-48W705C będzie dobrym wyborem. Nigdzie nie mogę znaleźć konkretnych testów (input lag) czy recenzji dlatego pytam Was o zdanie.

TV ma służyć do grania na konsoli i oglądania kablówki (filmy, bajki, maniakiem piłki nożnej nie jestem). Czy zakup tego modelu będzie w moim przypadku udany ? Znających temat naprawdę proszę o pomoc bo przeryłem już całe google i poza specyfikacjami nic nie mogę znaleźć. Z góry dziękuje.

Łukasz.
 

grabskiadam1

New member
Sony kdl-48w705c

Witam wszystkich, chciałem się Państwa zapytać czy KDL-48W705C będzie dobrym wyborem. Nigdzie nie mogę znaleźć konkretnych testów (input lag) czy recenzji dlatego pytam Was o zdanie.

TV ma służyć do grania na konsoli i oglądania kablówki (filmy, bajki, maniakiem piłki nożnej nie jestem). Czy zakup tego modelu będzie w moim przypadku udany ? Znających temat naprawdę proszę o pomoc bo przeryłem już całe google i poza specyfikacjami nic nie mogę znaleźć. Z góry dziękuje.

Łukasz.

Chciałbym również dowiedzieć się czegoś na temat tego telewizora. Sprzedawca w euroagd bardzo polecał mi ten telewizor w cenie 2550-3000zł:hmm:
 

Pan_S

New member
Chciałbym również dowiedzieć się czegoś na temat tego telewizora. Sprzedawca w euroagd bardzo polecał mi ten telewizor w cenie 2550-3000zł:hmm:

Ten telewizor ma 50Hz matrycę natywną i bardzo niską jasność panelu.

Funkcje internetowe też są na słabym poziomie ...

Podsumowując jest dużo lepszych telewizorów w tej cenie.
 

grabskiadam1

New member
Jeśli możesz to podaj mi przykłady tych lepszych telewizorów w przedziale cenowym 2500-3000zł,48"-50" full hd.Chciałbym wybrać możliwie najlepszy.
 

pawelll

Member
Tyle, że powyższe TV to w większości trudnodostępne zeszłoroczne modele.
Zaczekaj na obniżenie ceny np. 50W755C powinien zjeść do poziomu 3000 PLN. 50W805C bywały w promocjach po 3400.
 

maxan

New member
Bez reklam
input lag tego tv wynosi 6ms wzgledem lag free crt, leo bodnar wykazuje 13,2ms opóźnienia! TV genialny do gier i nie tylko jedyna wada to bardzo slabe katy widzenia (widac ale obraz robi sie wyblakly) Ja szczerze polecam jestem zachwycony tym tv - siedze na wprost wiec problemu nie widze ale przy wiekszej ilosci osób ogladajacych tv Ci po bokach beda mieli dużo slabszy kontrast/ czern/ jasnosc. Wyższe modele na androidzie niestety już input lagiem nie zachwycają 35-38ms by leo bodnar
 

kris85

New member
Maxan słuchaj naprawdę taka tragedia jest z kątami bo input lag zacny jeżeli naprawdę tyle ma, i czy ta matryca 50 hz nie przeszkadza w graniu na Pc np: w fpsy.
Szukam czegoś z takim właśnie lagiem jak ten sony ale też żeby matryca była natywna 100 hz.
Posiadam monitor 120 hz 24 calowy i jak w opcjach zmienię z 120 na 60 to wygląda jak by myszka itd zamulała hmmm dlatego się boje że jak go kupię to będzie podobnie
 
Ostatnia edycja:
Do góry