KDL-46Z5500 a KDL-46EX500- jakie róznice (poza 200Hz) ?

apio

New member
Jeżeli rozmawiamy o DLNA to tak, bo jak pisałem wielokrotnie pliki przy korzystaniu czy to z PS3 media server czy też Wild Media Server będą transkodowane... Ex500 posiada przewagę w postaci możliwości podłączenia poprzez wifi (dedykowany adapter) czego w z5500 jednak brakuje.

Tylko czy po Wi-Fi się nie tnie przy transmisji video ? Bo u mnie na PS3 MediaServer bez zarzutu - ale po kablu.

Porównywałem ostatnio w sklepie pod kątem designu nową serię Sony z poprzednią. Generalnie są bardzo ładne, chociaż różnica jest wg. mnie nie tak znowu wielka, co za tym idzie mój Z5500 nadal jest jazzy ;-).
 

Ares78

New member
Tylko czy po Wi-Fi się nie tnie przy transmisji video ? Bo u mnie na PS3 MediaServer bez zarzutu - ale po kablu.

Porównywałem ostatnio w sklepie pod kątem designu nową serię Sony z poprzednią. Generalnie są bardzo ładne, chociaż różnica jest wg. mnie nie tak znowu wielka, co za tym idzie mój Z5500 nadal jest jazzy ;-).

Zależy jak dużo przeszkód będzie po drodze i jaka odległość pomiędzy routerem wifi, a odbiornikiem, przy filmach divx nie ma tutaj problemu, gorzej przy materiale full HD gdzie jednak trzeba zapewnić transmisje danych na bardzo szybkim poziomie.
 
Do góry