KDL-37V4000 co onim sądzicie??

zebro23

New member
Witam Wszystkich!
Co sądzicie na temat tego Soniacza i czy ma on 100 hz i mpeg 4, a także jak spisuje się dzwięk dzięki ! Jak nie ten to co możecie innego polecić Pozdrowienia
 

Lotarek

New member
sony 37v4000

witam
właśnie zakupiłem taki telewizor
i powiem że jestem bardzo zadowolony z niego, kąty ma bardzo dobre leprze od samsungów z serii 5 jak i czerń a kolorki po prostu bajka, jeśli niwymagasz od telewizora zbyt wiele to go polecam.
 

MarcinCC

Banned
zebro23 napisał:
Witam Wszystkich!
Co sądzicie na temat tego Soniacza i czy ma on 100 hz i mpeg 4, a także jak spisuje się dzwięk dzięki ! Jak nie ten to co możecie innego polecić Pozdrowienia

Ten model niema 100z ani mpeg4 ale jest bardzo dobry w swojej klasie. Zdecydowanie jest to lepszy wybór niż samsung a5. Jezeli chcesz miec mpeg4 zainteresuj sie V4500. Warto! Sporo dodatkowych funkcji.
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Dodatkowo seria V4000 w rozmiarze 37" nie posiada Bravia Engine 2 tylko Brawia engine a to robi różnice w obrazie i to dużą.no chyba że ktoś korzysta z sygnału HD to pół biedy ale jeżeli SD to zdecydowanie polecam V4500.
 

Lotarek

New member
miałem ten sam problem im więcej czytałem tym byłem głupszy, w końcu poszedłem do sklepu z kasą, spodobał mi się ten i go kupiłem, dziś podłączyłem do niego DVD Pioneer DV 410 po kablu HDMI i upscalingu do HD READY i powiem że obraz żyleta. więc moja radośc jeszcze większa.
 

zebro23

New member
Dzięki ale chyba zdecyduję się na v4500 37 cali, tez ma bravie 2, a 40 cali to troszkę za dużo jak na mój skromny pokoik pozdrawiam Wszystkich dzięki za odpowiedzi! :)
 
Do góry