KDL-32v4500 tryb Demo

Sahin

New member
Witam,
od niedawna jestem posiadaczem KDL-32v4500, jak dla mnie tv rewelacja.
Dzisiaj próbując podłączyć z tyłu kabel hdmi oparłem nadgarstek na przyciskach umieszczonych na górze telewizora (nie wiem dokładnie na których), gdy spojrzałem znów na ekran uruchomiony był tryb demo:
ekran wyświetlał ten program, co poprzednio jednak był on przedzielony na 2 części ukazując różnice miedzy jakimiś trybami.
Jako, że chciałbym zobaczyć jeszcze raz, to porównanie, to od kilku godzin (bezsilnie) szukam informacji na temat włączania trybu demo. Próbowałem różnych kombinacji klawiszy, jednak nic nie przyniosło oczekiwanego efektu, stąd prośba o pomoc.
Poradzi ktoś, jak uruchomić ten tryb?
 

Sahin

New member
dzięki, ale niestety nic z tego (albo jakoś w złej kolejności wciskam te przyciski, albo co)...
na pewno to któreś z górnych przycisków, ale które, w jakiej kolejności i w którym momencie je wcisnąć, to już inna bajka ;/
będę dalej kombinował może coś wymyślę.
 

Sahin

New member
...

ehh...
już nawet udało mi się uruchomić tryb serwisowy, jakby ktoś potrzebował:
Przy wyłączonym TV wciskamy po kolei
- Info,
- 5,
- +volume,
- power
ilość opcji mnie przerosła, jednak nie radze za bardzo nic kombinować, bo można sobie nieźle "namieszać".

Jednak trybu DEMO nadal nie udało mi się uruchomić, więc jakby ktoś miał jakiś pomysł to proszę o informacje.
 
Do góry