Kdl-32s5600 & Kdl-32v5500

alicetea

New member
Mianowicie, od paru dni wertuje internet w celu znalezienie odpowiedniego tivika dla mnie. Nastawilem sie na marke sony, poniewaz mam w domu model
KDL-37P3020


i jestem z niego bardzo zadowolony. Prawde mowiac, mógłbym kupic ten sam model tylko ze 32cale, ale o ile wiem to jest on juz "troche wiekowy". Opinie jednak o nim mam bardzo dobrą.

LCD ktorego szukam, musi sie zmiescic w cenie 2.300zl (wiem że to mała kwota, ale niestety na więcej nie moge sobie pozwolic). Ma on służyć głównie do gier (xbox360), filmy (glownie 720p) oraz w przyszlosci moze do ogladania jakiejs platformy cyfrowej (MPEG 2 tez wskazany). TV musi miec 32 cale, poniewaz pokój w ktorym bedzie jest dosc malych rozmiarow. Dobrze też jakby była możliwosc powieszenia go na scianie (planuje takie rozwiazanie, w celu zaoszczędzenia miejsca).

Naczytalem sie troche o tym KDL-32S5600, opinie skrajne. Jedni mówią że rewelacja, inni nie polecają. Jestem w przsłowiowej kropce. Natomiast na temat KDL-32V5500 nie znalazlem żadnych ciekawych (konkretnych) opini.

Inne marki nie wchodzą chyba w grę, miałem okazje użytkowac Samsungi w cenie do 2k, i niestety niezadowoliła mnie ta marka... Jednak konkretne propozycje, dot. innych modeli, mile widziane.

Podsumowując, liczę na tv który uciągnie gry na x360, nie będzie żadnego rozmazanego obrazu, przycięć itp.
Prosze o pomoc !
dziekuje z góry !!!

edit:
moze cos z rodziny LG jest godnego uwagi ? np. LG 32LF2510 albo 32LH4000??
zależy mi na modelu w którym input lag nie wystepuje lub jest znikomy...
 
Ostatnia edycja:

Ares78

New member
Hmm zacznijmy od takie najprostszego porównania http://www.sony.pl/comparison/kdl32s5600k/kdl32v5500k najlepiej patrzeć jeszcze po instrukcjach, ale różnice między modelami są tak duże, że już na tym etapie dużo widać. V5500 kupowałem swoim rodzicom, 100hz nie było im potrzebne, a jakość obrazu naprawdę niezła (nawet porównując do w5500), dobra obróbka SD, HD to wiadomo. Jest tylko jedno, ale nie podłączałem nigdy do niego PS3 więc ciężko powiedzieć jak spisze się przy graniu...
 
Do góry