KDL-32EX500 - wycena ?

Adriann

New member
Witam,
Właśnie rozważam zakup nowego tv i chciałbym się pozbyć starego. Nie wiem czy jest to dobry dział, ale zaryzykuję :) Jak w temacie. Ile mogę sobie zażyczyć za lcd Sony KDL-32EX500 (po gwarancji) ? Nie zadawałbym tutaj tego pytania, ale ciężko znaleźć jakieś aukcje dotyczącego tego modelu i nie mam pojęcia ile on jest warty. Dziękuję i Pozdrawiam.
 

Dig Dug

New member
Jeśli dobrze Ci chodzi, to ja bym się go nie pozbywał. Zamontował w kuchni itp. Ale jeśli już to pare stówek. Ja mam taki i wiem co jest wart jeśli jest dobry, ale i tak nie dałbym więcej niż 700-800 zł bo to nie telewizor na lata, tylko na max kilka, a poza tym już po gwarancji i w każdej chwili może paść, a nie obraź się, ale nie wiadomo jak był eksploatowany, czy jakieś dzieci go męczyły palcami (matryce) albo ambitna pani przecierała z uporem maniaka jak stół w kuchni i skróciły czas pracy matrycy, albo nie, ale tego nie wie nikt jak działa ciągłe naciskanie matrycy na trwałość, czy nie padnie wcześniej.

Zawsze możesz próbować krzyknąć 1000 zł i mówić, że to Sony, że wyświetla bardzo dobry obraz i ma spoko czerń, że jest lepszy od Ledów itp. Najwyżej zobaczysz co ci dadzą.
Ja jakbym miał dać 1000 zł za niepewną używkę, to wolałbym nowy za 200-300 więcej, albo od razu większy.
 
Do góry