KDL 24ex320 tryb (menu) serwisowy/e ? Polski VOD

Obecny

New member
Witam, od kilku dni jestem posiadaczem tv 24ex320, podobno w tv sony mozna odebrac VOD tvn'u ja jednak podczas pierwszej instalacji tv wybralem region kraj w ktorym mieszkam czyli Irlandie, pozniejsza zmiana tego ustawienie nie wplynela na pojawienie sie nowych opcji VOD w tv, zrobilem tez przywrocenie ustawien fabrycznych z menu glownego ale i to nic nie dalo, co ciekawe pierwsza instalacja TV po wyjeciu z pudla trwala jakies 3-4 minuty, reset do ustawien fabrycznych jedynie kilka sekund, stad moje przypuszczenia ze zakres vod zostal dodany przy pierwszym uruchomieniu, jakies doswiadczenia w temacie ?
mysle ze sprawe zalatwi zresetowanie TV z menu serwisowego, tylko teraz czy ktos wie jak sie do niego dostac ?

pozdrawiam
 

Wojtaszek

New member
Obawiam się, że wina może leżeć zupełnie w czym innym. Otóż dostępność poszczególnych serwisów może być zależna od kraju.
 

cogito1

New member
Prawda. Temat ten wałkowany był już na forum Sony. Jeśli mieszkasz poza granicami to nie będziesz mógł oglądać VOD od TVN.

Pozdrawiam
cogito
 

Obecny

New member
Jestescie pewni ze zawartosc internetowa w tym tv jest dobierana na podstawie regionalizacji IP ? jesli tak to sprawa prosta,zaraz zabieram sie za konfiguracjie vpn -a
 
Do góry