KD-65XH9096 czy KD-65XH9005

lukiboss

New member
KD-65XH9096 czy KD-65XH9505

Hej, na telewizorze poleci głównie netflix i sport ze soundbarem TCL TS9030 dolby atmos,
który z podanych telewizorów wybrać?
KD-65XH9096, KD-65XH9505

jeden od drugiego rożni się praktycznie tym

9096:
4K X-Reality PRO, TRILUMINOS Display, X-tended Dynamic Range, Live Colour, System Precision Colour Mapping, Processor 4K HDR X1, panel X-Wide Angle

9505:
4K X-Reality PRO, TRILUMINOS Display, Live Colour, X-tended Dynamic Range PRO, Super Bit Mapping 4K HDR, System Precision Colour Mapping, Processor X1 Ultimate, Object-based Super Resolution, panel X-Wide Angle

różnica w cenie 1000zł warto dołożyć do droższego?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do tych potrzeb w zupełności wystarczy 65XH9096. Ja bym nie dopłacał.
Masz go w ofercie specjalnej dla niebieskich członków forum i to z pakietem gratisów dodatkowo.
 

Jasob

Member
Według mnie wszystko zależy od tego ile osób ogląda tv. Jeżeli tv będzie oglądana pod pewnym kątem, to lepszym wyborem na pewno będzie KD-65XH9505. W przeciwnym wypadku zgadzam się z przedmówcą.
 

Mariobull23

New member
Wystarczy kilka minut na stronie producenta i się dowiesz. Masakra
Ok podpowiem. Model Xh 90 nie ma panelu X-Wide Angle.
 
Ostatnia edycja:

Jasob

Member
Jeżeli kupować telewizor to właśnie model KD-65XH9505 ze względu na szerokie kąty patrzenia. Tv kupujemy na lata. Warto dołożyć kilka stówek do lepszego modelu, aniżeli wkurzać się potem i mieć do siebie pretensje, że żałowaliśmy pieniędzy. A nigdy nie wiadomo czy nie będziemy zmuszeni w przyszłości oglądać tv pod pewnym kątem. Remonty, modernizacje pomieszczenia, przeprowadzki potrafią zmienić nasz punkt widzenia (patrzenia).
 

airdw

New member
Jeżeli ktoś jest zainteresowany modelem XH9096, to euroagd na swojej stronie wystawiło go w rozmiarze 75 cali w cenie 8799. Lepszej ceny nie widziałem. Oferta tylko dziś do 23.45
Sam się nad nim zastanawiam, ale może cena spadnie jeszcze bardziej jak będzie wchodzić na rynek PS5.
 

ileven

New member
Panowie co lepsze do Xbox series x plus Netflix :Sony 65XH9005 czy samsung QE65Q90TAT max mogę wydać 7k na tv i serio mam mess w głowie od tygodnia
 
Do góry