KD-55XG9505 vs KD-55XF9005

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nic lepszego od Oleda nie kupisz
Masz już
- za 3699 zł 55HL900
- 55X98 za 4499 zł
- 55C9 za 4999 zł

LCD
- 55XG9505
- 55X815
- 55SM8600
 

neoeinz

New member
Nic lepszego od Oleda nie kupisz
Masz już
- za 3699 zł 55HL900
- 55X98 za 4499 zł
- 55C9 za 4999 zł

LCD
- 55XG9505
- 55X815
- 55SM8600

No to zostaje mi sony lub lg, waham się jescze co do 65
W oledzie jakos boje sie tego wypalania i pokój mam w sumie caly dzien na sloncu, slonce od boku w tv.

I w sklepie sony wg mnie ma bardziej naturalne kolory nie lubie walenia po oczach mocno masyconych a nie realnych kolorow.

Kiki będąc niebieskim jakie ceny można dostac odnośnie soniaka 55xg 65xg 65xf :) no chyba ze do oleda sie przekonam... Tv głównie filmy, bajki, youtub, stream., gry raczej nie, siedzę przed lapem.
 

masterpaw2

New member
Witam serdecznie, nie chcąc zakładać nowego tematu zapytam tutaj, czy soniak xf9005 w 55 calach jest jeszcze gdziekolwiek dostępny (chodzi mi o nowy egzemplarz).
Z góry dziękuję za info.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Witam serdecznie, nie chcąc zakładać nowego tematu zapytam tutaj, czy soniak xf9005 w 55 calach jest jeszcze gdziekolwiek dostępny (chodzi mi o nowy egzemplarz).
Z góry dziękuję za info.

Ja kupowałem w lipcu tego roku i na naklejce data produkcji czerwiec 2020 rok , także nadal jest produkowany i pewnie będzie bo jak dla mnie jest bdb tv
 

masterpaw2

New member
Dotarł dziś rano, tuż przed ósmą obudził mnie telefon od kuriera, po pięciu minutach miałem pudło w łapkach🙂
O wrażeniach napiszę później bo dopiero go podłączam.
 

Grzesiek66

New member
Szukam telewizora do 5tys. myślałem o zeszłorocznym modelu KD-55XG9505 .


Niestety jest problem z zakupem tego modelu czy orientujecie się czy jest możliwość nabycia ale nie powystawowego.

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

masterpaw2

New member
Dotarł dziś rano, tuż przed ósmą obudził mnie telefon od kuriera, po pięciu minutach miałem pudło w łapkach🙂
O wrażeniach napiszę później bo dopiero go podłączam.

Koledzy, jestem już po przeszło tygodniu użytkowania swojego XG9505, i nadal jestem pod jego ogromnym wrażeniem. Już na sygnale z kablówki obraz jest bardziej niż zadowalający, na netflix'ie, czy dedykowanych materiałach testowych 4k HDR na YT wymiata, a zdaję sobie sprawę z tego, że to nie jego pełne możliwości (niestety nie posiadam odpowiedniego odtwarzacza BR). Jedyna "wada/zaleta;-)" to pilot działający po bluetooth, trzeba się do jego czułości przyzwyczaić, bo potrafi zadziałać nieopatrznie naciśnięty nawet leżąc pod poduszką. Generalnie nie żałuję ani złotówki wydanej na zakup. Dzięki kiki.
 

masterpaw2

New member
Czy używasz moduł CI do kablówki jeśli tak napisz czy wszystko śmiga.
Od bardzo niedawna mieszkam na nowym miejscu (nowa partnerka😉) kablówka "dąbrowa sky", sygnał dostarczony kablem do rozdzielacza, a z niego kabel ze standardowym wtykiem antenowym, i wszystko ładnie hula (blisko 90 kanałów w HD).
 
Do góry