KD-49XH9505 czy jednak warto poczekać na XR LED 4K X90J

SimonMU

New member
Dobry wieczór kochani. Już miałem kupować KD-49XH9505 jednak cena znowu poszła w górę i jest za około 4300-4400 zl . Czekam jednak jak spadnie poniżej 4000 zł znowu. I teraz pytanie do was. Poczytałem troche o nowym modelu na 2021 XR LED 4K X90J . W grę w moim salonie wchodzi tylko 49 cali no i ewentualnie z tego nowego modelu 50. Pytanie do starych wyjadaczy czy nowy model 2021 też myślicie będzie kosztował jak wyjdzie kolo 5400-5500? Jak Xh95 przy wyjściu? I czy jest sens czekać i ewentualnie dopłacać taka kasę jak sie pojawi ten z 2021?

Pzdr i dzięki za fachowe odpowiedzi:)
 

Michu30

New member
Już raczej ceny w dół nie pójdą bo tych tv jest mało chodzi o tv z 2020 roku a te nowe modele na początku będą drogie i cena będzie spadać dopiero pod koniec 2021 roku więc nie liczyłbym obecnie na jakieś super oferty. Tym bardziej że sony zapowiedziało że podnosi ceny swoich tv o 10% z powodu braku komponentów na rynku do produkcji tv wszystko przez covid.
 

DarkMag

New member
Podepnę się pod temat. Staruszek wczoraj kupił 9505, macie jakieś zalecane ustawienia obrazu dla tego tv?
Wczoraj tak na szybko go obcziłem to bardzo mi się podoba. W porównaniu do mojego mu7000 wypada znacznie lepiej. Jak myślicie jaka może być cena następcy xh9505 w 75"? Sam się zastanawiam czy jeszcze teraz nie kupić.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W sprawie kalibracji napisz proszę na PW.
Ceny nowych około 30% drożej.
 
Do góry