Karta Graficzna problem

piotrek24usa

New member
Witam ,


Mam problem z podlaczeniem karty graficznej HDMI do plasmy HDMI

Posiadam radeon 4850


img_104701_ati-radeon-4850.jpg


ROZNIEZ POSIADAM TAKA WTYCZKE

hdmi2.jpg


i jak jest podlanczony monitor do jednego wejscia na karcie graficznej i do drugiego podlancze ta wtyczke czarna i do tv to pokazuje mi tylko zdjecia z pulpitu bez ikon i bez niczego samo zdjecie z pulpitu.

a jak odlancze kabel z monitora to ikony wracaja w tv i wszystko jest tak jak w monitorze.

JAK ZROBIC ZEBY W MONITORZE I TV BYLO TO SAMO?

jeslii ktos zna sie na tym jak to zrobic prosze bardzoo o pomoc .. wynagrodze jakos ;))

moze ktos bedzie wiedzial jak to ustawic
zrobilem screeny


3w3obcr2dezizztbtiq.jpg


c94jf7jwvmenl7euoz5.jpg
 

wtykacz

New member
w Panelu Catalyst...
Zobacz pod trojkacikiem obok "To configure a desktop click the triangle(kliknij na trójkąt) tam powinna byc opcja wyboru pracy ekranow
- klonowanie czyli (clone lub duplicate... nie pamietam :) )
- pojedyńczy
- rozszeżony (extended lub jakos tak :) )

Jesli tam tego nie znajdziesz to poszukaj w innych miejscach panelu Catalyst tych opcji.

Powinienes to znalezc chyba w Displpay Options, lub ewentualnie w Desktop and Display
 
Ostatnia edycja:

piotrek24usa

New member
wtykacz napisał:
Musisz ustawic tryb klonowania/duplikowania ekranow w ustawieniach sterowniokow karty graficznej (panel Catalyst)

Czy posiadasz Windows 7 ???

tak posiadam windows 7 32 bity.

Czy moglbys mi powiedziec krok po kroku jak to zrobic? bo ja jestem ciemny w tym.

Dzieki :))
 

wtykacz

New member
Przeczytaj wyzej to co dopisalem

albo mozesz pogrzebac w opcjach systemowych...

Kliknij na pulpicie prawym klawiszem myszy i z menu wybierz Rozdzielczosc ekranu, tam klinknij na "Polacz z projektore, ekranem.
Powinienes juz wiedziec co tam kliknąć :)
 

piotrek24usa

New member
"To configure a desktop click the triangle to znaczy zebym kliknac na ten maly trojkacik i wlasnie zrobilem screena tego ale tam nic nie ma.
w opcjach systemowych tez patrzylem ale tam nic nie widze zeby cos bylo do przestawienia.
 
Do góry