Karta dźwiękowa USB

zaqqq

New member
Jak w temacie - mam nadzieję że trafiłem w odpowiedni dział - mam w planie zakupić kartę dźwiękową na USB koniecznie. Jedyne co znalazłem to Creative Sound Blaster SB X-FI 5.1. Jest jakaś alternatywa ? cena do 200 zeta, jeśli będzie kosztowała trochę więcej to nic się nie stanie.

Pozdrawiam
 

zaqqq

New member
dokładnie stereo wystarczy, mam w nosie 5.1 powiem szczerze. Generalnie chodzi mi o to żeby nie było w głośnikach słychać co się dzieje w moim lapku i tyle - dlatego potrzeba takiej karty
 

Jok3r

New member
Bez reklam
To jeżeli nie masz jakichś super wymagań, to w cenie 120 zł masz nową kartę Behringer U-CONTROL UCA202, albo dorzuć trochę kasy do M-AUDIO TRANSIT cena 290 zl. Poczytaj sobie o nich i wybierz lepszą opcję dla Ciebie.
 
D

Deleted member 141725

Guest
Ja mam do laptopa podłączony właśnie polecany przez jok3r behringer U-Control UCA-202 - różnica ogromna między integrą a tym - nie jest to super sprzęt, ale jak nie używamy komputera jako główne źródło dźwięku a np. czasem filmy divx czy muza mp3 to warto. Mam podłączony do stereofonicznego zestawu Cambridge Audio i jestem zadowolony.
 

adamllca

New member
Bez reklam
a moze zainteresuj sie zewn. Dac np. Dr Dac Nano - ESI. jak do stereo to naprawde polecam , wczesniej mialem tylko zintegrowana karte muzyczna w lapku , a teraz gdu zakupilem Dr Dac Nano to powiem wprost roznica ofromna , nawetjak ktos jest przygluchy to spokojnie uslyszy roznice .
 

carantoni

New member
Podłączę się jeśli można.
Czy ktoś jednoznacznie mógłby mi powiedzieć czy zewnętrzne karty muzyczne różnią się od wewnętrznych tylko swoją mobilnością czy też są po prostu ich wersjami okrojonymi. Pytam się bo chciałbym kupić coś do Pc a karta na usb daje sporo więcej możliwości jej wykorzystania.
Nie jestem audiofilem i się zastanawiam czy naprawdę usłyszę różnicę między jakąś zintegrowaną a powiedzmy dr dac czy E-MU 0202?
Zestaw stereo to będzie powiedzmy nad 316 + MA BX2
 

pkomp

New member
bez problemu bo w laptopach siedzi syf - nieco lepiej jest w pc ale i tak są średnie - napisałem to wyżej wystarczyło przeczytac
 

adamllca

New member
Bez reklam
do carantoni :
napewno roznice usłyszysz miedzy integra a dr dac. to gwarantuje ! miałem podobny dylemat, ale juz zniknał po zakupie zew dac .
 
Do góry