kanaly analogowe i dvb-t razem

mexik

New member
Witam,
Czy w tv panasonic można połączyć programu anologowe z dvb-t (cyfrowymi) w jednej liście kanałów czy trzeba przełączać miedzy tunerami. Zona się pewnie pogubi wiec wole takie rozwiązanie np. mam tak w lg gdzie najpierw ustawiłem kanały analogowe a potem z automatu przechodzi na cyfrowe i jest to bardzo przyjazne w obsłudze szczególnie jak się ma kablówkę z kanalami z tymi 2 systemami nadawania.
 

digitalus

Banned
Witam
Nie mozna.Przelaczenie pasma analogowego na cyfrowe tylko po nacisnieciu przycisku tv na pilocie.
 
Ostatnia edycja:

mexik

New member
A jak sie przelacza miedzy systemami?? CZy wystarczy raz wcisnac przycisk czy trzeba przechodzic przez cala liste dostepnych systemow. Czy szybka tv panasonic przelacza kanaly czy trwa to wiecznosc??
 

Stanley

Member
Bez reklam
Naciskasz jeden przycisk "TV", który cyklicznie przełącza pomiędzy tunerami, Niepotrzebne można wyłączyć w menu. Przykładowo ja korzystam tylko z DVB-T (tv cyfrowa naziemna) oraz DVB-S (tv satelitarna). Przycisk "TV" przełącza między DVB-T i -S naprzemiennie, Piękniejsza połowa opanowała tę sztukę, tzn. już wie jakie kanały są na którym tunerze ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry