Kamery SONY HDR-SR10E, SR11E i liczba efektywna pikseli ?!? Na pomoc! FullHD czy nie?

Bejusek

New member
Chyba rzeczywiście najlepiej zgrywać na kompa. Moim zdaniem bez sensu jest wydawać 2k zł na amplituner tylko po to żeby mieć hdmi. Jakość materiału zgranego na kompa puszczonego na tv będzie prawdopodobnie identyczna jak po hdmi bezpośrednio z kamerki. Dzwięk oczywiście będzie 5.1.
 

bobo123

New member
piotrek6000 napisał:
Różnica polega na tym, że sr-10 rejestruje obraz anamorficzny (4:3) o rozdziałce 1440x1080, który w TV jest "przerabiany" na panoramiczny, natomiast sr-11/12 zapisuje już pełne 1920x1080.

Mam małe pytanie czy pytania i odpowiedzi dotyczą tych samych modeli bo raz mowa o SR10 a raz o SR 10E

moim zdaniem to te same kamery z tym że oprogramowanie/ tak jest w wielu dobrych konstrukcjach foto modele są dokładnie takie same tylko oprogramowanie sterujące jest inne (mam link do strony gdziemożna ściągnąć nowy soft do aparatu foto) kto by produkował taki asortyment czujników , a co jest w komputerach po selekcji jest sprzedawany jaki DELL, a z gorszymi parametrami jako BOX/ sterujące jest inne sam mam HDSRS10E narazie nie nagywam w HD a SDHD ale to pierwsze koty za płoty 10E od 11E różni się mniejszy dysk, brak Wizjera, a za to ma optyczny zoom 15 a nie 10 .
 

sleza

New member
Mam 10E i na plaźmie 60" obraz jest rewelacyjny

za 3000 to dobra kamerka-polecam,jak bym podmienił obraz z 10 na 11 i odwrotnie to żaden "znawca" by sie nie zorientował.
 

WiruSSS

New member
gwoli ścisłości HD Ready to nie jest tylko 1080i. HD REady wyróżnia urządzenia które mogą wyświetlić sygnał minimum 720p. Do tego urządzenie musi być zgodne z HDCP na wyjściu cyfrowym (bez tego nie można uzyskać loga HD Ready więc raczej żadna kamera nie posiada tego loga, chyba że ja o czymś nie wiem :hmm: ), urzadzenie musi także posiadac wyjście komponentowe YPbPr.
 
Do góry