kamera

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
powinieneś określić sposób korzystnia i potrzeby.
jeśli nurkujesz , wspinasz się, jeździsz na nartach to potrzebna jest kamera wertikalna - zajmuje mało miejsca , świetne parametry i olbrzymie możliwości
od obsługi jedna ręką , wysyłania maili , robienia zdjeć .
GRDVP 7- kosztuje z obudową podwodną / 1699 zł obudowa/ 2499 zł
Wiele osób podróżuje z nimi po całym swiecie.

Jeśli krecisz wesela - to sprawdzone modele

Panasonic NV GS 500
JVC X 5
- tu nie m miejsca na experymenty.

Jeśli jakość obsługi i mozliwości - to tylko JVC z HDD


Zwracaj uwagę na :
mozliwości - to sobie złóż zdanie
Zoom
jasność obiektywu
obsługę
rodzaje złącz
opinię uzytkowników

Na forum wrócimy do testów kamer - wkrótce
pozdrawiam
 

Marcin_s

Member
Zwroc tez uwage na... jakosc kolorow i prace w kiepskim swietle a to DYSKWALIFIKUJE 90% produktow JVC. Pisze to jako uzytkownik JVC
 

holdek

Klub HDTV.com.pl
VIP
czy kamera powinna miec funkcę podświetlania diodą LED i co to jest AUDIO DUUBING i czy będzie mi to potrzebne.Kamery potrzebuje do zwykłych nagrań.NIe będą to żadne profesjonalne imprezy.
 

Marcin_s

Member
holdek napisał:
czy kamera powinna miec funkcę podświetlania diodą LED i co to jest AUDIO DUUBING i czy będzie mi to potrzebne.Kamery potrzebuje do zwykłych nagrań.NIe będą to żadne profesjonalne imprezy.
HMM - DUBBING podkladac mozna montujac na komputerze. Audio dubbing to po prostu dogrywanie dzwieku. Jednak jasna kamera sie przydaje - czasem sa sytuacje ze trzeba cos szczegolnego nakrecic przy oswietleniu lampka nocna - a wtedy kiepska kamera daje ciemny ziarnisty obraz pozbawiony kolorow i ostrosci. Kiepska kamera nakreci kolor czerwony jako buro-bordowy a trawa bedzie zielono szara.
Wszystko zalezy od twoich potrzeb. Ja sporo krece na sniegu i montuje w HD wiec szykuje sie na Sony HC3 na 1/3" CMOS'ie
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie rzucałbym wypowiedzi - co do jakosci koloru kamer JVC.
tu są testy - proszę ocenić samemu.

http://www.videozona***/video_tests/mg77-dc40/

tu kamery z 3 CCD
http://www.videozona***/video_tests/3CCDvsCanon/

oraz wiele innych testów
http://www.videozona***/photo_tests/Ind/index.asp

ja jestem spokojny co do ich jakosci
sam korzystam z różnych kamer więc mogę śmiało stwierdzić ,że w niektórych klasach cenowych Kamery JVC są extra.

sprawdź też - www.Videomax***
www.camcorderinfo.com
pozdrawiam
 

holdek

Klub HDTV.com.pl
VIP
No tak niby wszystko jasne ale po rusku troche łapie ale czy jesteś w stanie napisac coś więcej o panasonicu NV GS-180, albo innej firmy w tym przedziale cenowym.A może wybrac coś tańszego bez 3CCD.Może jest jakaś strona w języku polskim.Chciałbym kupic kamerę i za parę dni nie żałowac ale też nie kupic takiej której funkcje w amatorskich nagraniach nie będą przydatne ani zauwżalne przez amatora.Już 2 tygodnie przegłądam cenyi mam mętlik w głowie a dane techniczne nic mi nie mówią.W sklepach nikt nie umie mi doradzic i dlatego szukam opinii fachowców.:(
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
W 90% ludzie zauważają różnice między 1 CCD a 3 CCD, najbardziej zauważalną różnicą są dużo żywsze kolory. Jednak samemu trzeba na wstępie określić czego się oczekuje od kamery.

pozdrawiam
 

SAdam

New member
Marcin_s napisał:
HMM - DUBBING podkladac mozna montujac na komputerze. Audio dubbing to po prostu dogrywanie dzwieku. Jednak jasna kamera sie przydaje - czasem sa sytuacje ze trzeba cos szczegolnego nakrecic przy oswietleniu lampka nocna - a wtedy kiepska kamera daje ciemny ziarnisty obraz pozbawiony kolorow i ostrosci. Kiepska kamera nakreci kolor czerwony jako buro-bordowy a trawa bedzie zielono szara.
Wszystko zalezy od twoich potrzeb. Ja sporo krece na sniegu i montuje w HD wiec szykuje sie na Sony HC3 na 1/3" CMOS'ie

Witam,
na czym polega kłopot z HD? Nie do końca rozumiem że można odtwarzać tylko za pomocą kamery? Nie można nagrać na płytę, czy a dysk? Myślę o kamerze w okolicach 4 000, myślałem o sr 90, jvc 77, hc3, ale trochę obawiam się trudności o których pisałem wcześniej. Proszę o jakieś jasne określenie tych trudności.
dzięki,pozdrawiam
 
Do góry