Kamera za 300-500?

lukasz112

New member
Tak tak wiem... że za takie pieniadze dobrej kamery nie kupie, jednak niestety nie mam wiekszych funduszy bo jestem uczniakiem. Mimo wszystko chcialbym kupic kamere z jak najlepsza jakoascia obrazu i z mozliwoscia zapisu najlepiej na karcie pamieci, wiec prosiłbym o porade :bober:
 

marektbg

New member
Polecam Samsung SMX-F70 - kupiłem niedawno za niecałe 500zł - niezła kamerka SD z CMOS - 1280x720 nagrywa - bardzo ładne żywe kolory na zewnątrz - wnętrza gorzej. Za tą cenę rewelacja.
 

Zibi W

Member
Za 500 też można aparat Sony HX5V, zrobisz nim na pewno lepsze filmy zwłaszcza w gorszym świetle i w 1900x1080. Za tę cenę widziałem go kiedyś w EuroRTVagd ale nie wiem czy jest dostępny bo to starszy model.
 

lukasz112

New member
hmm a ze tak spytam co myslicie o tym :)
allegro.pl/kamera-philips-full-hd-cam101bl-00-i2452550087.html
albo
allegro.pl/szok-cena-bytom-30-kamera-toshiba-p10-full-hd-i2432081458.html
 
Ostatnia edycja:

marektbg

New member
Kamery ktore podales to typowe zabawki do robienia filmow na YT.
Tego Phlilipsa osobiscie testowalem - to Full HD jest bardzo mocno naciągane, brak osłony obiektywu człowiek odczuwa też dość szybko.
 

maciuszek

New member
Też polecam Ci aparat. Mam Sony HX5V i nie odczuwam potrzeby posiadania dodatkowej kamery. Kamera w tej cenie z założenia nie będzie dobra, bo pakują tam gorsze jakościowo elementy i ograniczają funkcje. Chociaż jest taka jedna kamera Sony, która jest ponoć rewelacyjna i kosztuje ok 700 zł. Znajoma mi mówiła (kupiła na komunię córki), ale nie pamiętam dokładnej nazwy modelu. Jak sobie przypomnę to dam znać.
 
Do góry