Kamera za 2500-3000 zł do użytku domowego

BBBBBB

New member
Witam drogich specjalistów,
Mam prośbę czy mogę prosić Was o pomoc w wyborze Kamery cyfrowej w kwocie 2500 - 3000 zł. Co Do konkretnych wymagań z mojej strony to ich brak. Dzięki za pomoc...
 

scoobydoo19911

New member
jak brak wymagań to po co ci kamera za 3 koła skora za tysiaka możesz mieć zwykłą kamerke dv która będzie nieźle nagrywać i będzie kosztować 3 część twojego bużetu za reszte można sobie wyjazd wakcyjny fundnąć , może jakieś bluray albo żonie bądź ziewczynie coś kupić

sprecyzuj swoje wymagania:
czy chcesz hd
czy zależy ci na lepszym dźwięku czy obrozie
czy ma być prosta w obsłudze czy bardziej pro
i jakiego producenta bardziej lubisz
 

BBBBBB

New member
No myślę że dobrze by było jak by była HD, dźwięk i obraz na dość dobrym poziomie, obsługa raczej intuicyjna a co do firmy to z tego co mi się wydaje to coś spośród Canon, Panasonic lub Sony.
 

scoobydoo19911

New member
Moja sugestia to panasonic hdc sd100 sam się do takiego przymierzam. Z tego co sam sprawdziłem moge ci powiedzieć że dobrze zrobiona ma fajną optyczną stabilizacje obrazu który ma bardzo dobrą jakość wiem jeszcze nagrywa audio w 5,1 niestety nie wiem jak to słychać (podobno nieźle) no i jest bardzo intuicyjna w obsłudze.
 

T_G

New member
twoja sugestia jest do bani, wystarczy wejsc na pierwsze 3 sklepy internetowe i poczytac opinie uzytkownikow ktorzy ja kupili....... obraz do d..... przy slabym oswietleniu, wszystko w temacie panasonica
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
BBBBBB

Tak w skrócie dlaczego Canon HF100 :
  • Kamera cyfrowa nagrywająca na nośnik typu karta pamięci SD/SDHC
  • Nowa matryca 3,3MP Full HD CMOS
  • Zapis z rozdzielczością 1920x1080 Full HD
  • System Canon HD, zapewniający wysoką jakość nagrań
  • Obiektyw wideo Canon HD z zoom optycznym 12x i optycznym stabilizatorem obrazu Super Range (OIS)
  • Duża szybkość przesyłania danych - 17Mb/sek
  • Automatyka Instant AF nastawia ostrość bardzo szybko i precyzyjnie
  • Procesor Canon DIGIC DV II został zaprojektowany do przetwarzania zwiększonego strumienia danych HD
  • Kamera posiada wbudowaną lampę błyskową
  • Co bardzo ważne matryca 1/3.2
Wszystkie powyższe parametry sprawdziłem w praktyce i jestem bardzo zadowolony z tej kamery.
 

scoobydoo19911

New member
T_G napisał:
twoja sugestia jest do bani, wystarczy wejsc na pierwsze 3 sklepy internetowe i poczytac opinie uzytkownikow ktorzy ja kupili....... obraz do d..... przy slabym oswietleniu, wszystko w temacie panasonica

a miałeś te kamere chociaż w ręku ? no wlaśnie a ja miałem i obraz w ciemnych pomieszczeniach nie jest zły pozatym jakość obrazu w ciemności niezależnie od tego czy to jest practica z 700zł czy najnowszy model profesjonalnej kamery sony czy canona zawsze jest gorsza. no i gratulacje za kierowanie się czyjąś opinią zamist wziąć kamerke do ręki i samemu ją przetestować.

jeszcze raz polecam tego panasa nawet jak jest trochę ciemniej to obraz i tak jest dobry
 

T_G

New member
jesli 20 osob pisze ze kamera jest dobra to jade i ja testuje przed zakupem, natomias jesli 20 pisze w roznych serwisach ze jest kijowa to moge sobie odpuscic, czas to pieniadz
 
Do góry