Kamera z wizjerem

ig2205

New member
Użytkowałem od 10 lat kamerę Sony TRV140E, ale doszedłem do wniosku ,że czas na zmiany.
Szukałem czegoś z wizjerem w sieci i trafiłem jedynie na Canon Legaria M41, który jest jeszcze osiągalny w sklepach internetowych i spełnia moje oczekiwania.
Czy ktoś zna może inne kamery z wizjerem w cenie do 3tyś.złotych o podobnych parametrach.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Użytkowałem od 10 lat kamerę Sony TRV140E, ale doszedłem do wniosku ,że czas na zmiany.
Szukałem czegoś z wizjerem w sieci i trafiłem jedynie na Canon Legaria M41, który jest jeszcze osiągalny w sklepach internetowych i spełnia moje oczekiwania.
Czy ktoś zna może inne kamery z wizjerem w cenie do 3tyś.złotych o podobnych parametrach.

Co 4, 5 miesięcy są nowe kamery.
Mają widok np przez wizjer w kilku centrumetów w wizjerze lub w widoku w wizjerze.

Idź je objerzeć w MediaMarkt, Sony Centre lub w Saturnie.
Tam sobie obejrzysz i wybiezysz Sony, lub innych firm np Panasonic.:blagam:
 

januszpe

New member
Co 4, 5 miesięcy są nowe kamery.
Mają widok np przez wizjer w kilku centrumetów w wizjerze lub w widoku w wizjerze.

Idź je objerzeć w MediaMarkt, Sony Centre lub w Saturnie.
Tam sobie obejrzysz i wybiezysz Sony, lub innych firm np Panasonic.:blagam:

Guciu hmmm.... dobre ale
może jaśniej bo np. ja nic nie kumam?!
 

ig2205

New member
Przed zadaniem tutaj pytania odwiedziłem kilka sklepów i niestety wiele nie uzyskałem.Wiedza sprzedawców była dość uboga i dotyczyła w zasadzie modeli, które mają na stanie, a nie całego asortymentu (wyjątkiem był sklep Sony).
Są przecież modele, których się już nie produkuje, a są jeszcze dostępne w sieci i mogą spełniać moje wymagania, tylko ja o nich nie wiem.
 
Do góry