Kamera z wejściem audio?

Ja7

New member
jeśli korzystać chcesz z kaset w trakcie wykładu będziesz musiał podejść w odpowiedniej chwili do kamery i włożyć nową kasetę. Nie wiem czy dostaniesz takie pozwolenie. Bo wyobraź sobie że sto osób ma kamery i każdy podchodzi do kamer i zmienia kasety :(.
Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest HDD.
Nie musisz się martwić też o podwójną kompresję .MPEG 2 wystarczy w 100%.
I czas zgrania i dostępności materiału znacznie szybszy. Z kasety musisz odczekać czas nominalny. Chyba że takie zajęcia masz raz w tygodniu.
Nie wiem jakie oświetlenie jest w auli ?
Ale żeby nie "bujało" obrazem ustawienia muszą być manualne.
Jeśli dostawisz bliżej do wykładowcy kamerę - to mikrofon z kamery wystarczy do dobrej jakości nagrania.
Wówczas możesz skupić się na kamerach które lepiej sobie radzą w trudniejszym wewnętrznym oświetleniu.

Witam, jestem nowym i zupelnie zielonym uzytkownikiem tego forum. Chcialabym zapytac, prosic Was o pomoc w wyborze kamery do nagrywania wykladow. Jestem kompletnym laikiem w tych sprawach. Chcialabym ,aby filmy mozna bylo odtwarzac na DVD jak i umieszczac je w internecie w celach prezentacyjnych. Jaki model polecacie?
 

Ja7

New member
Pomoc w wyborze kamery

Zwracam sie z prosba o pomoc w wyborze kamery cyfrowej- do nagrywania wykladow. Nosze sie z zamiarem kupienia kamery o odpowiednich parametrach, takiej , ktora pozwoli nagrane filmy przekladac na DVD oraz prezntowac je w internecie. Co polecacie :?:
 
Do góry