Kamera z funkcją niezłego aparatu;)

valtenvau

New member
Witam:) Z góry zaznaczam, że jestem zielony... Biegam od kilku godzin po forach, czytam, porównuje na stronach producentów... Ogólnie szukam dobrej kamery (rodzinnej) z funkcją niezłego aparatu, tradycyjnie po jak najtańszych kosztach:p Budżet to 1000zł ale mogę go nagiąć do 2000zł. Przez prawie rok używaliśmy z żoną pożyczonego Canona EOS 350D DIGITAL do cykania naszego małego Brzdąca. Niestety zabrano nam zabawkę i postanowiliśmy kupić własną. Wydaje nam się, że większą frajdą będą pamiątkowe filmiki ale fotki wiadomo też muszą być! Dlatego chcemy kupić takiego sprzęta 2 w 1:) Dalibyście radę coś wyszukać w tym przedziale cenowym? Czytałem fajny test kamer HD z komputerświata i skłaniam się do 2óch dominujących modeli (Panasonic HC-V500 - Sony HDR-CX250E). Wiem, że robią całkiem dobre filmy, ale czy potrafią zrobić dobre zdjęcie chociaż w 70% tak dobre jak ten eos 350d?;/ A może jakieś inne modele tychże liderów albo innych? Naprawdę Proszę o pomoc. Dzięki wielkie za odpowiedzi:)

Pozdrawiam Wiktor!
 

viValdi

New member
Bez reklam
radzę szukać aparatu fotograficznego z funkcją wideo ;-)
takie są trendy na świecie i zmieścisz się w budżecie

pozostają jeszcze komórki - moim zdaniem iPhone bardzo się nadaje do robienia zdjęć i filmików

popatrz na YT na próbki filmików z aparatów Panasonic Lumix, Canon czy Sony - masz w nich wszystko co potrzeba: autofocus i zoom w czasie nagrywania filmu; reszta to kwestia ergonomii chwytu kamery i aparatu
 
Ostatnia edycja:
Do góry