Kamera Samsung HMX-H105

ellah

New member
Witam!

Chciałbym otworzyć wątek użytkowników tej kamery. Sam jestem szczęśliwym posiadaczem tej kamery od 3 miesięcy i chętnie wymienię się swoimi uwagami.

pzdr
 

siwyyy77

Member
No i jak wrazenia...
Napisz coś;) czy jakbyś miał ponownie zakupić to wybrałbyś ją ponownie czy nie i dlaczego:confused:

Robię przymiarki do kamery i ta jest w kręgu moich zainteresowań...
 

tomekow

New member
Coraz bliżej jestem do kupna tej kamerki, proszę bardzo o subiektywne opinie! ponad 2000 to spory wydatek na moją kieszeń a nie chcę kupić czegoś złego za taką cenę - wiem, że przyzwoity sprzęt kosztuje od 3000zł.

Jak na razie swoją opinię ukształkowałem na podstawie próbek video w sieci.
 

siwyyy77

Member
tomekow napisał:
Coraz bliżej jestem do kupna tej kamerki, proszę bardzo o subiektywne opinie! ponad 2000 to spory wydatek na moją kieszeń a nie chcę kupić czegoś złego za taką cenę - wiem, że przyzwoity sprzęt kosztuje od 3000zł.

Jak na razie swoją opinię ukształkowałem na podstawie próbek video w sieci.

podeślij linki do tych próbek;)
 

tomekow

New member
nie mam teraz za bardzo możliwości szukania, bo mam chwilowo neta przez komórę ;)
większość oglądałem na serwisie vimeo . com i poczciwym youtube
a dzisiaj w media markt pomacałem kamerke - nawet niezłe wrażenie na żywo, aczkolwiek mam spore dłonie i trochę wydawało się nieporęczne operowanie zoomem - może kwestia ustawienia paska

ps.
panowie sprzedawcy z MM jak zwykle wiedzą nie grzeszą :), co bym nie kupował: kompa, drukarkę, kamerę, jakieś AGD, to 4-5 dni czytania na necie i można ich zagiąć ;) - przynajmniej w Szczecinie.............
 

don333

New member
tomekow napisał:
ponad 2000 to spory wydatek na moją kieszeń a nie chcę kupić czegoś złego za taką cenę - wiem, że przyzwoity sprzęt kosztuje od 3000zł.
Swojego Canona HG-20 kupiłem za 2400zł, a uważam go za bardzo przyzwoity sprzęt :)
 

tomekow

New member
Odświeżam wątek tej kamery, może jakiś dobrotliwy użytkownik wskaże wady tej kamery? Pora kupować sprzęt, bo ceny rosną :( ... jedna z upatrzonych kamer - canon hg20 zdrożała w ciągu tygodnia o ok. 150zł grrrrr
 

norek1

New member
Mam pytanko. Jestem od kilku dni posiadaczem tej kamerki i mam z nią mały kłopot. Mianowicie w zestawie z tv lcd samsung le37a656 nie chce mi odtwarzać sygnału po kablu hdmi ( kamerę wykrywa nawet jako urządzenie anynet ale nie pokazuje obrazu). Ten sam problem z lcd sony sąsiada. Odtwarza za to po kablu komponentowym ( 5 cinchowym). Oba tv z dekoderem mpeg2. Co ciekawe u drugiego sąsiada ( nowy samsung le37b650 - dekoder mpeg4) po tymże samym kablu hdmi hula elegancko. Nie wiem o co chodzi. Poza tym w kompie na programie splash filmy z kamerki hulają super. Kiedy zrzuce je na pendrive i odtwarzam na bd samsung 4600 (niezła ekstrawagancja) też hula. Może coś nie tak mam ustawione na tv? Czy ma na to wpływ dekoder, bo chyba sygnał z kamery idzie rozkodowany po hdmi ? A może to przez różne częst odświerzania na tv i kamerce? Radźcie panie i panowie...
 

dawiddvd

New member
Dziś ta kamerka dotrze do mnie kurierem DPD. Na dniach zamieszczę kilka sampli z różnych pór dnia i warunków oświetleniowych + fotosy i postaram się opowiedzieć o wrażeniach. Pozdrawiam ;)
 

norek1

New member
Już wiem, gdzieś na forum znalazłem opis że camcoder chodzi na wejściu hdmi nr2. Podłączyłem - hula. Serdeczne podziękowania dla...mnie
 
Do góry