kamera philips pta317

murzyn997

New member
Mial ktos juz okazje sprawdzic jak dziala? Przymierzam sie do zakupu i korzystania ze skype w modelu 6007 ale nie wiem czy jest sens wydawac prawie 300zl,jak z jakoscia obrazu w tej kamerze? Wogole ta aplikacja w tym modelu jest dopracowana czy posiada błędy uniemożliwiające przyjemne korzystanie?
 

maniek530

Banned
Mam tą kamerkę i przyznam że spisuje się bardzo dobrze.Obraz i jakość ok - zależy od łącza zarówno naszego jak i korespondenta.Mikrofon zbiera dobrze i nie trzeba krzyczeć.Kamera posiada zoom a więc można sobie przybliżyć dany obiekt w dowolnej chwili.
Co do ceny to rzeczywiście 300zł to dużo ale ja wyrwałem ją za 150zł już z przesyłką na aukcji - akurat ktoś błędnie ją zakupił i wystawił w drodze licytacji - no i ją wygrałem bodajże za 138zł + koszt przesyłki :p
Skypa uruchamiamy standartowo wpisując hasło i login a on sam już doda nam swoich ulubionych rozmówców których mielismy przypisanych wcześniej.
Ogólnie polecam ale nie za 300zł !!!;)
 

murzyn997

New member
No za 150zl mozna zaryzykowac, za 300zl trzeba juz pytac o opinie na temat kamerki;)
Dzieki za info,pewnie cena to i tak nie spadnie znaczaco i bedzie trzeba brac za tyle co jest teraz..
 

Jarek.N.

Member
Znalazłem sklep poprzez cenowarkę, w którym jest po 244.77 zł + 14,01 zł (20 zł?) koszt przesyłki, towar na zamówienie. Zna ktoś gdzieś taniej?
 
Ostatnia edycja:

marcu123

New member
mam 6887 , z amplilight na gorze - czy mozna zamontować tą kamerkę u dolu telewizora? lub ma uchwyt umozliwiający montaż np na połce.
 

maniek530

Banned
Jak kupowałem swoją kamerkę to też ten gość miał wystawione 2 szt. - zadałem kilka pytań i po ostatnim moim e-mailu czy kamerki są oryginalne jakoś dziwnie usunął odrazu aukcje :niewiem: - gość wydaje się podejrzany ale może się mylę.(też miał je wystawione za 150zł)
Co do uchwytu to od dołu tv jej się nie zamontuje ale co co za problem nawet z spectra 3 ją instalować na górze tv ? w niczym nie będzie przeszkadzać - jest na tyle mała że nic nie przesłoni.Można oczywiście ją gdzieś zainstalować z boku tv ale pod warunkiem że będzie się znajdowało coś o podobnej grubości tv i to w bliskiej odległości gdyż kabel nie jest za długi.
 

maniek530

Banned
No z opisu na stronie wynika ze kamerki powinny byc oryg.jak co to odesle z powrotem.Zoaczymy, powinno sie wyjasnic do konca tygodnia:)

To zapewne ta aukcja : Kamera Philips PTA317/00 (3161289309) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
W opisie nie ma nic napisane że jest to "oryginał" ale oby się nim okazał :smile: nie ma również real foto kamerki- cena bardzo dobra choć ja wyrwałem jeszcze taniej :p
 

murzyn997

New member
Nie musi pisac ze oryginal, na kazdej aukcji z przedmiotami masz napisane oryginal? Kamerka doszla, wszystko ok, bez pudelka, moze jakas kradziona;).jakis kolega pytal czy mozna ja postawic na plaskim, mozna.Jakosc bardzo dobra, lepsza niz mam w laptopie;) mikrofon naprawde czuly, nie trzeba mowic glosno zeby druga osoba nas slyszala
 

Masterofpupp

New member
Mój kolega zakupił tę drugą kamerkę na tej aukcji allegro .Jest bardzo zadowolony bo cena niska a kamera nowa (zafoljowana + metki z oznaczeniem Philips Pta 317)ale cena i brak opakowania oryginalnego czy dowodu zakupu (paragon , faktura) sugeruje wiadome pochodzenie towaru.....
 
Do góry