Kamera Full HD

T i A

New member
Poszukuje kamery full hd w cenie okolo 2000zl max 3000zl.Jestem amatorem.
Kamerke bede uzywał w domu i na zewnatrz do filmowania dzieci.
Musi byc posluszna amatorowi
b.dobry stabilizator
mozliwosc robienia zdjec(opcja)
mala
latwa w obsludze
Co powinienem omijac?
POMOZCIE znalezsc cos odpowiedniego.Szukalem sam ale kompletnie sie na tym nie znam i bylo to bez sensu.
 

wlodek1956

New member
jaka full hd

Witaj :) moim zdaniem wybór jest prosty i jedyny HDR-XR500
polecam ją bo mam w ręku. Dla amatora ( jak ja ) nic leprzego nie potrzeba a ewentualną różnicę w planowanym wydatku warto " zorganizować " bo kamerki nie kupuje się na rok.
Polecam testy , a jest ich sporo w necie.
Pozdrawiam i polecam potestować w sklepie.
 

verooko

New member
Jeżeli w cenie do 3000zł to tylko Canon HG20 i nic więcej !!!
Jeżli w cenie 4500zł jak to napisał kolega powyżej to na dzień dzisiejszy napewno Sony XR500. Choć różnica w obrazie po odpowiednich ustawieniach (w Sony ręcznie ,Canon ręcznie WB) w obu kamerach dla mnie bez znaczenia. Wiem co piszę ponieważ posiadam obie kamery. :)
 

ktp

New member
A ja polecam do tego zestawu jeszcze Panasonica SDH -sd200 za około 3000 zł w sklepie internetowym lub SDH TM300ale tu juz min 5000zł. Mają technologię 3mos i bardzo dobrze wypadają w pomieszczeniach w stosunku do innych kamer. Oprócz tego oczywiście świetny stabilizator.
 

T i A

New member
Dzieki za propozycje,widzialem juz te kamerki w poleceniach do innych postow.
Ponad 4000zl za sony to troszke za sporo jak dla mnie.Canona testy widzialem juz wczesniej ale tylko w necie.Nie mieszkam w RP tylko IRL a tu nie ma mozliwosci zrobienia testu w sklepie.Zazwyczaj w sklepach sa dwie kamerki jedna najtansza a druga extra droga.Zostaje mi tylko net.
POpatrze jeszcze raz na testy tego co juz mi napisaliscie.
DZIEKI
 
Do góry