Kamera do 3500 zł, ale czy warto?

marcin0218

New member
Witam. Przeglądałem dziś kilka kamer i mam parę pytań do znawców. Oto one:

JVC GC-PX100

Panasonic HC-X920 (czarny)

Canon LEGRIA HF G25

Panasonic HC-W850 (czarny)

Ogólnie szukam kamery która da mi naprawdę świetny obraz z dobrym odwzorowaniem kolorów. Kamera do kręcenia filmów z wakacji, a czasem coś bardziej ambitnego do czego będę dodawał efekty itp w programie PowerDirector. Mile widziany dobry obraz bez szumów w ciemnych pomieszczeniach lub na zewnątrz. Obejrzałem wiele filmów i chyba pod tym względem najlpiej wypada Panasonic X920.

Ale kilak rzeczy mnie nurtuje. Panasonic X920 ma ponad 12 mln pikseli. Natomiast na jego boku jest napisane ze ma ponad 20 mln pikseli. Do tego Canon G25 ma niby tylko 2,37 megapiksela, a obraz i cena są zbliżone bardzo do Panasonica X920? Na zym się skupić podczas wyboru kamer? A może ta najtańsza Panasonic W850 będzie dobra i nie warto dopłacać tysiąca do pozostałych modeli?? A może wy coś polecicie? Smile

A może jakiś aparat za tą cenę, co ładnie nagrywa? Tylko lustrzanki odpadają bo ceny jasnych obiektywów są ogromnie duże no i ich waga.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do teledysków Panasonic z uwagi na czułość i nagrywanie w ciemniejszych pomieszczeniach , będzie extra .
 
Do góry