Kamera do 3 tys.

chlodzio

New member
Witam. Rozglądam się za kamerą do 3 tysięcy złotych. Sprzętu będę używał do amatorskiego kręcenia filmów fabularnych. Bardzo wskazane, żeby kamera miała dobre naświetlenie w ciemnych pomieszczeniach, oraz szerokokątny obiektyw. Proszę o podanie jakiejś rozsądnej propozycji. Pozdrawiam.
 

darekguma

New member
Bez reklam
Jak dobrze poszukasz to znajdziesz Sony HDR-XR 350VE. ma szeroki kąt i dobrze kreci w słabym oswietleniu (jak za tą kase). Ja jestem zadowolony z tej kamerki. Polecam. pozdro.
 

fransua

New member
A ty opanuj dobrze czytanie ze zrozumieniem i pisanie na temat - ogrze
Przejrzałeś forum ? Co "drugi" post jest w tym stylu. Co innego jak byś napisał - czy "taka czy siaka" kamera nadaje się do kręcenia amatorskich filmów fabularnych ? Podpowiem Ci jedno. W filmach fabularnych bardzo często operator procuje z GO. W kamerze do 3 tys. o tym możesz pomarzyć.
 

chlodzio

New member
Człowieku, ja jestem na tym forum od trzech lat i znam je jak własny palec. Nie będę strzelał na chybił trafił propozycjami i liczył, że któraś z nich okaże się słuszna. Po to właśnie jest owe forum, by się zapytać i otrzymać odpowiedź.

"W filmach fabularnych bardzo często operator procuje z GO. W kamerze do 3 tys. o tym możesz pomarzyć"

Nie musisz mi tutaj wypisywać co się wykorzystuje w filmach a czego nie. Ja doskonale wiem co i w jaki sposób zamierzam kręcić i kamera powyżej 3 tys. jest mi absolutnie zbędna.
 
Ostatnia edycja:

fransua

New member
Człowieku, ja jestem na tym forum od trzech lat i znam je jak własny palec. Nie będę strzelał na chybił trafił propozycjami i liczył, że któraś z nich okaże się słuszna. Po to właśnie jest owe forum, by się zapytać i otrzymać odpowiedź.

"W filmach fabularnych bardzo często operator procuje z GO. W kamerze do 3 tys. o tym możesz pomarzyć"

Nie musisz mi tutaj wypisywać co się wykorzystuje w filmach a czego nie. Ja doskonale wiem co i w jaki sposób zamierzam kręcić i kamera powyżej 3 tys. jest mi absolutnie zbędna.
Jak na trzy lata to masz słabe rozeznanie w sprzęcie :D
 

chlodzio

New member
Kamerami i kręceniem zająłem się stosunkowo niedawno.

Ty za to jesteś chodzącym omnibusem, który nie potrafi odpowiedzieć na pytanie w wątku, a jedynie wdaje się w niepotrzebne dyskusje :rolleyes:
 
Do góry