Kamera do 1200zł - Skateboarding

NHZ

New member
Witam. Mialbym do was pytanie a dokladnie prosbe, wlasnie potrzebuje kamere cyfrowa, gdzies mam na decyzje ok.2tygodni, troszke sie znam ale nie tak duzo i nie chce popelnic bledu przy zakupie, mam na nia max 1200zl, nie wiem jakiej firmy, z poczatku patrzalem na soniaki, kamera bedzie potrzebna glownie do skateboardingu, cos w tym stylu ,

xgrip spoko jest dostepny, fisheye tez sa rozne,

no i problem wlasnie z kamera, nie wymagam duzo od kamery,
podam wam przykladowy filmik jakie chce nagrywac akcje,

prosze wpisac sobie w youtube --- > NIGHT LINES skate - i pierwszy filmik, poniewaz nie moge dodawac linkow bo to pierwszy wpis.


ja wiem ze tam w stanach maja koksiarskie sprzety ale wiem ze w polsce nagrywa sie tez cyfrowkami + stabilizator + fisheye i mozna takie cos osiagnac,

tak wiec od kamery wymagałbym:
najwazniejsze
- stabilizacja, szybkosc nagrywania
- gwint na doczepienie innego obiektywu (fisheye itp)
- gwin na dole chyba 1/4 na xgrip (stablizator)
- mozliwosc nagrywania w proporcji 4:3 i oczywiscie standardowe 16:9 ale 4:3 tez musi byc a nie wiem czy takie cos jest w cyfrowkach bo nigdzie nie moge tego wyczytac a raczej dziwnie jak dla mnie jest to napisane,
- fps, no fajnie jakby bylo te max 50-60 fps przy chociaz 1280x720p
- jakosc, moze byc naprawde jakas taka spoko, bez szalu
- dzwiek, tez moglby byc spoko, fajnie jakby redukowal szum wiatru czy cos w tym stylu

i mysle ze to wszystko, raczej inne pierdoly ktore tam wrzucaja w kamery mnie nie rajcuja chociaz no nie wiem w przyszlosc do czego ona bedzie tez potrzebna, moze do innych filmikow.

pozdrawiam, czekam na odp i dalsza rozmowe
 

Attachments

  • camera.jpg
    camera.jpg
    81,3 KB · Wyś: 91
Ostatnia edycja:

NHZ

New member
gopro odpada, ktos kiedys napisal ze... "ludzie ktorzy chca krecic deskorolke gopro powinni sie leczyc" to prawda, go pro jest dobra na inne warunki,

no poczekam jeszcze na inne odpowiedzi a jvc popatrze
 
Do góry