Kamera dla młodego chłopaka

Alanego

New member
Witam serdecznie wszystkich użytkowników,jestem tu nowy. Z góry przepraszam za błędy,literowki itd ale pisze ten post z iPoda. Otóż mam 16 lat i chce kupić swoją pierwsza kamerę. Budżet to około 500zł. Jestem zielony w tematach kamer,więc sam nie wiem czego do końca potrzebuje. Kamery chce używać do nagrywania wypadów za miasto,na boisko i Przedewszystkim do nagrywania sesji w studiu nagraniowym (z kolegami robimy muzykę) czasem fajnie byłoby nagrać swój mały koncert na których zawsze panuje beznadziejne oświetlenie czesto padajace prosto w obiektyw,lub wcale go nie ma. Nie mam pojęcia na temat montażu filmow,chce nagrać godzinny film i go odtworzyć. Zależy mi na bardzo dobrej jakości obrazu i dźwięku oraz formacie łatwym do odtwarzania na wielu urządzeniach. Do tej pory nagrywam iPodem touch,jakość obrazu jest bardzo dobra,ale niewygodne jest trzymanie i średni dźwięk. Proszę o podawanie modeli kamer i ich plusów i minusów. Pozdrawiam

Ps. Fajnie gdybym mógł robic zdjęcia oraz zakładać zapasowa baterie,nie interesują mnie kamery DVD czy kasety,najlepiej karta pamięci.
 
Do góry