Kamera dla amatora

maxi77

New member
Witam,
chcialbym rozpoczac swoja przygode z HD kamerami, a ze mam syna malego to tez chcialbym uwiecznic go na kamerze HD.
Przegladalem rozne fora oraz strony i uwage przykula kamera Samsung VP-HMX20c lecz po pozniejszej weryfikacji okazuje sie, ze nie ma stablizacji optycznej tylko cyfrowa co juz pogarsza obraz przy zoomie... skacze.

Wiec zaczalem szukac kamerki co jest relatywnie nie za wysokiej cenie tak okolo 1500-1700zl a ma wszystkie zalety tej kamerki samsung czyli slow motion, jasny obiektyw/szkla (matryce nie wiem) i umozliwia jeszcze nalozenie RAYNOX DCR-250 MACRO widzialem to cudo w akcji na youtubie ... i bardzo mi sie to spodobalo.
Czy sa jakies kamerki moze nie az takie stare z 2008 (a idzie nam teraz 2009), ze mozecie mi polecic jakas kamerke w tym przedziale 1500-1700zl cenowym z tymi zaletami i dodatkowo ze stabilizacja obrazu optyczna?

Bede krecil zjazdy rodzinne, wycieczki, makro roslin i owadow, filmowal dzieci moje oraz krajobrazy.

Czy mozecie cos mi sensownego polecic?Cos co ma to wszystko co samsung a nawet wiecej?

Pozdrawiam i dziekuje z gory,
Maxi77
 
Do góry