Kamera cyfrowa sony- ciemność w wizjerze?

autorus

New member
No własnie spotkało mnie coś takiego, ciemnośc w wizjerze i na panelu lcd. Pozatym kamerka działa tzn odpala się, mogę oglądać to co dotychczas nagrałem. Co się mogło stać?
I czy warto i gdzie warto to naprawiać?

Pozdrawiam

Autorus
:(
 

Gucio50

New member
Bez reklam
autorus napisał:
No własnie spotkało mnie coś takiego, ciemnośc w wizjerze i na panelu lcd. Pozatym kamerka działa tzn odpala się, mogę oglądać to co dotychczas nagrałem. Co się mogło stać?
I czy warto i gdzie warto to naprawiać?

Pozdrawiam

Autorus
:(


Zepsuło się. Moze naprawa w serwisie Sony albo nowa kamera, teraz już HD :krol:
 

kunert7

New member
awaria kamery

Miałem taki przypadek, co prawda z canonem, ale on stosuje przetworniki sony. Przyczyną jest najprawdopodobniej uszkodzenie lutowania przetwornika obrazu. Była na gwarancji i szybko wróciła z serwisu z adnotacją "naprawa obwodów video" - przylutowali porządnie i do dziś działa.
Najlepiej poczytać na forum "Elektroda"
Pozdrawiam
Grzegorz
 

autorus

New member
Cóz, to juz jakieś poszlaki są. Jakbys wiedział coz samsungiem to daj znać. W końcu sie wybiorę do serwisu sony . No i wpadł mi genialny pomysł. zaraz lecę do lokalnego serwisanta :) ( nie sony)

Autorus
 

irekon

New member
samsung wrócił

hurrra, po miesiącu wróciła do mnie kamera VP-D353, a serwis a dokładnie Sanserwis z Rzeszowa w krótkich żołnierskich słowach określił zakres wykonanych czynności jako " naprawa obiektywu, koszt 160 PLN"...
 
Do góry